Doplňky

Pánská kožená aktovka BANDI, model BORGO Nero

Praktický a stylový doplněk do zaměstnání i pro volný čas

Přemýšlíte, v čem nosit notebook, dokumenty a osobní věci, abyste si zachovali elegantní vzhled? Zvolte exkluzivní pánskou aktovku BORGO Nero z prvotřídní kůže. Jedná se o praktický a stylový doplněk, který se výborně hodí k obleku i volnočasovému oblečení. S kvalitní aktovkou uděláte vždy perfektní dojem.

Skvěle ji využijete do zaměstnání, při studiu i ve volném čase. Díky pevné konstrukci v ní můžete nosit dokumenty, knihy i notebook. Přehledné vnitřní uspořádání vám zaručí, že i ve spěchu jednoduše najdete ten správný dokument, váš mobil, klíče nebo peněženku. S pánskou koženou aktovkou BORGO budete vypadat vždy elegantně.

Pánská kožená aktovka BORGO Nero dokonale doplní váš outfit
Pánská kožená aktovka BORGO Nero dokonale doplní váš outfit

Popis pánské aktovky

Pánská aktovka je vyrobena z prvotřídní kůže. Díky tomu vám vydrží dlouho jako nová. K dlouhé životnosti přispívají i ochranné kovové prvky na spodní straně, které chrání kůži před opotřebením, když aktovku pokládáte.

Důmyslné vnitřní uspořádání aktovky společně s ideálními rozměry vám zajistí, že budete mít své věci vždy dokonale zorganizovány. Peněženku, doklady, pera a další věci přehledně umístíte do jednotlivých přihrádek a budete mít kdykoli po ruce. Díky praktické klíčence nemusíte mít strach, že by vám klíče poškrábaly například notebook. Nejen při cestování jistě oceníte, že lze aktovku uzamknout.

Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zepředu
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zezadu

Madlo aktovky perfektně a pohodlně padne do ruky. Široký popruh vás nebude tlačit při nošení přes rameno. Díky tomu se vám bude aktovka nosit příjemně, i když ji pořádně naložíte.

Pánská kožená aktovka BORGO Nero – vnitřní uspořádání
Pánská kožená aktovka BORGO Nero – pohled zboku

Cena pánské kožené aktovky BANDI, model BORGO Nero je 6.890 Kč a jedná se o elegantní doplněk.

Kupte si pánskou aktovku a další kožené doplňky v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci rádi zodpoví veškeré vaše dotazy a případně pomohou vybrat i další doplňky, oblečení či obuv, abyste vypadali opravdu dokonale.

Tip pro vás

Pokud chcete působit opravdu stylově, doplňte pánskou aktovku stejně kvalitní koženou pánskou společenskou obuví BANDI. Uděláte tak perfektní dojem v každé situaci, ať už při placení, nebo když budete dávat vizitku obchodnímu partnerovi.

Mohlo by vás zajímat