Doplňky

Pánské kožené rukavice TERZO Maron a Nero

S pánskými koženými rukavicemi BANDI, modely TERZO Maron a Nero budou vaše ruce v teple i v těch nejmrazivějších dnech. Exkluzivní kožený materiál spolu s vlněnou pleteninou uvnitř rukavic vás příjemně zahřeje.

Elegantní design rukavic skvěle doplní váš oděv pro cestu do zaměstnání, na společenskou událost i pro volný čas. Vaše ruce budou v teple za každé situace. Vybírat můžete ze dvou barevných variant, černé a hnědé. Perfektně je zkombinujete s kabátem i vaší oblíbenou bundou.

Rukavice TERZO Maron a Nero – úvodní fotografie

Prvotřídní kvalita a elegantní design

Pro vaše pohodlí jsou pánské rukavice vyrobeny z prvotřídní kůže a vnitřní část z kvalitní vlny. Příjemně vás zahřejí, aniž by byly zbytečně objemné. Skvěle se v nich řídí auto. Vaše ruce budou mít volant vždy bezpečně pod kontrolou. Problém nebudete mít ani při manipulaci s klíči.

Rukavice mají praktické zapínání, které zdobí elegantní logo BANDI. Díky tomuto důmyslnému zapínání a kvalitnímu materiálu se rukavice jednoduše přizpůsobí vašim rukám, takže vám budou sedět jako šité na míru.

Originální děrování na vrchní části rukavic jim dodává velmi stylový a moderní vzhled. Hnědé a černé rukavice dokonale zkombinujete s kabátem či bundou v odstínech černé, šedé, modré a dalších módních barvách. Můžete si být jisti, že v nich budete vypadat vždy stylově a elegantně.

Vybírejte ze dvou barevných variant – černé a hnědé. Podívejte se, zda jsou pro vás tou pravou volbou černé pánské rukavice BANDI, model TERZO Nero nebo hnědé pánské rukavice BANDI, model TERZO Maron.

Kožené rukavice TERZO Nero
Kožené rukavice TERZO Maron

Pokud si chcete rukavice prohlédnout osobně, neváhejte a navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s volbou správné velikosti, případně s výběrem dalších doplňků, oblečení či obuvi, abyste vypadali opravdu dokonale.

Kožené pánské rukavice doporučuje Martin Stránský

Tip pro vás

Váš outfit v chladných dnech perfektně doplní také elegantní šála. Podívejte se na aktuální nabídku značkových šál BANDI a vyberte si barvu podle vašich představ.

Mohlo by vás zajímat