Archiv článků

AKCE Taneční škola Chlopčík

Taneční mistr Zdeněk Chlo...

Oficiálním Partnerem Pánské obleky BANDI je Taneční škola Chlopčík, pořadatel tanečních kurzů pro střední školy a pro manželské a přátelské páry.

Kurzy vede taneční mistr Zdeněk Chlopčík, známý jako porotce soutěže pořadu České televize STAR DANCE - Když hvězdy tančí, spolu se svou manželkou Brigitou.

Seznamte se se speciálními slevami, které platí pouze pro účastníky základních tanečních kurzů středních škol v Taneční škole Chlopčík pro sezónu 2014/2015:

AKCE UKONČENA

1) V případě, že nakoupíte pánský oblek, košili, společenskou obuv a kožený opasek, obdržíte navíc kravatu nebo motýlka v hodnotě 199,- Kč jako dárek zdarma, dle vlastního výběru. Doklad o koupi, prosím, důkladně uschovejte, protože ho budete potřebovat k uplatnění dalších slev.

2) Pokud přinesete na první lekci tanečních doklad o koupi z prodejny Pánské obleky BANDI a předložíte jej při placení kurzovného, obdržíte od Taneční školy Chlopčík slevu na kurzovném 200,- Kč. A to zcela není vše!

3) Abyste nemuseli chodit na taneční kurzy v jedné kravatě a mohli je střídat podle barvy šatů partnerky, navštivte kdykoli prodejnu Pánské obleky BANDI a vyberte si další kravatu nebo motýlka v hodnotě 199,- Kč jako dárek zdarma. ALE POZOR! Tuto možnost můžete využít pouze v případě, že předložíte doklad o nákupu v prodejně Pánské obleky BANDI (nákup minimálně pánského obleku, košile, společenské obuvi a koženého opasku) a k tomu doklad o úhradě kurzovného z Taneční školy Chlopčík.

UŠETŘÍTE necelých 600,- Kč. A to se jistě už vyplatí.

Tuto akci mohou využít pouze muži - účastníci kurzu Taneční školy Chlopčík.Nejste-li ještě přihlášeni do kurzu základních tanečních pro střední školy, Taneční školy Chlopčík, neváhejte a co nejdříve se přihlašte, i když je už většina kurzů zcela obsazena, pár míst se zcela jistě ještě najde. Přihlaště se na stránce Taneční školy Chlopčík.Fotografie ze základních tanečních kurzů prestižní Taneční školy Chlopčík

Slečny v tanečních Elán
Pánové v tanečních Elán
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Brigita Chlopčíková
Slečny v tanečních Elán
Král a královna valčíku
Vystoupení mistrů na tane...
Taneční pod vedením taneč...
Vždy zcela obsazené kurzy...
Taneční škola Elán Ostrav...
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Slečny v tanečních kurzec...
Kurzisté taneční školy El...
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Taneční škola Elán se těš...
Vše pod dohledem tanečníh...
Taneční škola Elán, Ostra...
Elán - tančit se naučí ka...


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...