Obuv

Pánská společenská obuv TURIN Maron a Nero

Pohodlná obuv do zaměstnání i na společenské události

Ručně šitá pánská obuv TURIN z prvotřídní kůže dovede váš vzhled k dokonalosti. Perfektně se hodí k obleku i bavlněným volnočasovým kalhotám. Boty proto využijete do práce i na společenské události, jako je ples, oslava jubilea nebo divadelní představení. Vynosíte je také ve volném čase například na rande, posezení s přáteli nebo procházku městem.

Obuv TURIN Maron – na společenské události, do práce i pro volný čas

Nadčasová barva pro jakoukoli událost

Boty TURIN pořídíte ve dvou barevných variantách. Model TURIN Nero v černé barvě je ideální volbou k tmavému obleku, například černému, tmavě šedému nebo tmavě modrému. Perfektní dojem tak uděláte v práci, ve volném čase i na společenských událostech, jako jsou plesy, taneční nebo oslavy jubileí.

Hnědou obuv TURIN Maron efektně sladíte s modrým nebo šedým oblekem. Skvěle v ní zapůsobíte v práci i na svatbě, ať už jako ženich nebo svatební host. Boty v hnědé barvě využijete také v kombinaci s bavlněnými kalhotami. Například pro posezení v kavárně, do kina nebo na rande.

Pánská obuv TURIN Nero
Pánská obuv TURIN Maron

Maximální pohodlí pro vaše nohy

Kožená obuv se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy. Navíc má speciální vložku s Aloe Vera, díky čemuž skvěle odvádí vlhkost. S jistotou se v nich budete cítit příjemně v kanceláři i na tanečním parketu.

Pánská obuv TURIN Nero – pohled zepředu
Pánská obuv TURIN Maron – pohled zepředu

Cena pánské obuvi TURIN Nero je 3.679 Kč a jedná se o ideální volbu nejen do práce, ale i na společenské události.

Pánskou obuv TURIN Maron si můžete pořídit za 3.679 Kč. Obuv skvěle vynosíte do zaměstnání, na plesy k modrým či šedým oblekům či pro volný čas.

Chcete si boty vyzkoušet? Navštivte značkovou prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Rada pro vás

Vyleštěná a čistá obuv je dokonalou vizitkou každého muže. Pokud chcete zanechat vždy ten nejlepší dojem, použijte leštidlo na obuv. Pořiďte si jedinečné leštidlo na obuv BANDI, se kterým boty vyčistíte rychle a bez námahy.

Mohlo by vás zajímat