Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III Vaiano – moderní oblek pro jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte moderní oblek, který využijete pro jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání? V pánském obleku BANDI, model COMFORT FIT III Vaiano můžete chodit denně do práce, večer v něm vyrazit do divadla a o víkendu si užít váš oblíbený ples. Skvělý dojem v něm uděláte i na svatbě, ať již jako ženich nebo svatební host.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro silnější muže se širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.



Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III Vaiano je ušitý z velmi kvalitní látky v moderní tmavě modré barvě. Oblek v této barvě můžete nosit jak přes den, tak i večer po 18. hodině.

Oblek je trojdílný – skládá se ze saka, vesty a kalhot. Pokud si vezmete oblek s vestou, budete působit formálněji. Vesta je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, což oceníte zvláště v horkých dnech.

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III Vaiano patří do nejvyšší modelové řady Premium Collection. Tomu odpovídá exkluzivní látka obleku, kterou tvoří ze 70 % vlna a z 30 % polyester. Tato jedinečná kombinace snižuje možnost pomačkání obleku a zajišťuje prodyšnost. To oceníte při celodenním nošení i v horkých dnech. Budete vypadat upraveně a cítit se pohodlně.

Cena pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT III Vaiano je 8.999 Kč, tato cena je za celý komplet, tedy za sako, vestu i kalhoty. V ceně obleku máte navíc možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek na míru tak, abyste vypadali perfektně a udělali dojem. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze.

Pánský oblek BANDI, model...
Navíc získáte ZDARMA jako dárek obal na pánský oblek BANDI v hodnotě 249 Kč, ve kterém bezpečně ochráníte oblek nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uložení ve vašem šatníku.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Věděli jste, že k tomuto obleku můžete nosit černou i hnědou společenskou obuv a doplňky? Do zaměstnání a přes den se k tomuto obleku skvěle hodí hnědá kožená obuv. Na společenské události pořádané ve večerních hodinách volte černou koženou obuv. Vyberte si z široké nabídky ručně šité pánské společenské obuvi BANDI z pravé kůže.




 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...