Obleky

Pánský vlněný oblek BANDI Iderio Nero

Představujeme vám moderní vizi klasického krejčovství – černý slavnostní oblek z nejjemnější vlněné příze. Luxusní model BANDI Iderio Nero je ztělesněním dokonalé elegance a pohodlí. Stvořen pro muže, kteří chtějí zaujmout a zanechat nezapomenutelný dojem na každém setkání a společenské události.

Oblek pro slavnostní chvíle

Chystáte se na oslavu významného jubilea, promoci nebo svatbu a potřebujete slavnostní outfit? V elegantním vlněném obleku BANDI Iderio Nero oslavíte každou denní událost s opravdovou noblesou. Nezapomeňte na detaily a vyberte vhodné doplňky podle příležitosti, na kterou se chystáte.

Pánský oblek BANDI Iderio Nero, Tailored Fit
Podlehněte svůdnému luxusu obleku BANDI Iderio Nero a udělejte dojem, na který se nezapomíná

Noblesní elegance na svatbu

Ženich, svědek i svatební host ocení vznešenou noblesu outfitu jehož základem je černý slavnostní oblek BANDI Iderio, doplněný bílou nebo světlou košilí a decentními doplňky. Výrazný kontrast vám přidá na důrazu a umocní váš přirozený šarm. Doporučujeme na zimní i letní svatby v honosném prostředí.

Pánský oblek BANDI Iderio Nero ve vznešené, černé barvě – ukázka outfitu pro svědka a svatebního hosta

Večery v kultivované společnosti

Vkročte stylově do noci společenské zábavy v obleku BANDI Iderio. Elegantní tmavou košilí skvěle dotvoříte svůj slavnostně okázalý outfit. Doplňky vybírejte v tmavších odstínech s mírným leskem. Stylovým kapesníček do saka doveďte svůj vzhled k dokonalosti na ples, recepci, banket a jiné večerní události.

Pánský oblek BANDI Iderio Nero Tailored Fit
Sofistikovaná kombinace tmavých barev ve večerním outfitu s oblekem BANDI Iderio Nero

Luxus pro opravdové požitkáře

V obleku Iderio Nero se snoubí svět módní tradice s moderním designem. Přepych luxusních látek s vynikajícím řemeslným zpracováním. Krása detailů, jakými jsou širší lištové kapsy, stylově členěná náprsní kapsa či jemný vzor vlněné látky, dovádí celek k dokonalosti.

Pánský oblek BANDI Iderio Nero Tailored Fit
Originální textura luxusní látky a členěná náprsní kapsa obleku BANDI Iderio Nero

Jedinečná kombinace stylu a pohodlí

Elegantní silueta střihu Tailored Fit je oblíbená u mužů štíhlé a standartní postavy. Nabízí perfektní vzhled a dokonalé pohodlí při pohybu i delším sezení. Maximálnímu komfortu po celý rok dopomáhá luxusní, dokonale prodyšná vlněná látka a podšívka s měďnatým vláknem.

Cena pánského obleku BANDI Iderio Nero, Tailored Fit je 15.299 Kč. Jeho noblesní černá barva perfektně ladí se všemi odstíny společenských košil, vest a stylových módních doplňků ve slavnostních outfitech.


K obleku doporučujeme

Vyberte si k novému obleku elegantní pánský doplněk – luxusní manžetové knoflíčky. Prohlédněte si širokou nabídku klasických i originálních designů v bohatém barevném provedení na e-shopu BandiVamos.cz, nebo si přijďte vybrat osobně do nejbližší značkové prodejny BANDI.


Vychutnejte si zážitek z návštěvy prodejny

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a nad šálkem lahodné kávy nebo něčeho ostřejšího proberte s odbornými poradci svá přání. V pohodlí kožených sedaček vám ochotně pomohou vybrat správnou velikost obleku, poradí jak vhodně kombinovat barvy košil, vest, obuvi a všech módních doplňků.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.


Nakupujte z pohodlí domova

Za pár okamžiků si můžete v e-shopu BandiVamos.cz vybrat a objednat elegantní pánské košile, stylové svetry a roláky, koženou obuv, módní doplňky i oblečení z širokého sortimentu volnočasové pánské módy. Vše vám co nejrychleji doručíme až k vám domů.

Mohlo by vás zajímat