Bandi radí

Čím se liší střihy pánských obleků BANDI a jak si správně vybrat?

Dokonalý vzhled a maximální komfort vám zajistí jen takový oděv, ve kterém se budete cítit skvěle. Pánský oblek, který perfektně sedí, je nejlepší investicí do vašeho stylu, pohodlí a úspěchu. Nejenže zvýrazní to nejlepší na vaší postavě a to ostatní decentně zakryje, ale také zvedne vaše sebevědomí před důležitou pracovní schůzkou nebo společenskou událostí.

Jak na to? Nejjednodušší způsob je volba správného střihu. Čtěte dál a dozvíte se, jak si zvolit střih obleku, který bude vyhovovat právě vám.

Ve značkových prodejnách BANDI si vyberete ze tří střihů pánských obleků

Tři střihy obleků BANDI na každou mužskou postavu

Značkové obleky BANDI najdete ve třech elegantních střizích: Slim Fit, Tailored Fit a Comfort Fit. Každý z nich má své nezastupitelné místo v pánském šatníku. Výběr závisí na vašem osobním vkusu, typu postavy a pohodlí, které od obleku očekáváte.


1.) SLIM FIT – střih moderního muže

Nejužším střihem pánských obleků BANDI je Slim Fit. Vypasovaný, velmi moderní, v duchu současných módních trendů. Padne takříkajíc nejvíc „na tělo“ pro dokonalé zvýraznění siluety.

Sako přiléhá v ramenou, přes paže a hrudník. V pase se výrazně zeštíhluje a zdůrazňuje tak ostré úhly mužné postavy. Klopy bývají užší než u ostatních dvou střihů tak, aby byl zachován dokonalý poměr jednotlivých prvků obleku. Kalhoty jsou zúžené po celé délce od boků směrem dolů ke kotníkům.

Pro koho je střih ideální?

Výběr střihu Slim Fit je ideální volbou pro muže se štíhlou nebo sportovnější postavou, kterou chtějí svým oblečením zdůraznit. Oblek dokonale přilne, zvýrazní útlé boky, ploché břicho a širší ramena, stále však zanechává dostatek prostoru pro pohodlný pohyb.

Zúžený střih vyhovuje také mužům s vyšší nebo standardní postavou – pomůže jim lehce zeštíhlet a decentně zakrýt některé méně dokonalé tělesné partie. Pokud se vám ovšem zdá, že oblek v tomto střihu je příliš těsný nebo omezuje vaše pohyby, může být vhodnější zvolit jiný typ střihu.

Dokonale vypasovaný oblek BANDI ve střihu Slim Fit

Jak nosit oblek střihu Slim Fit

V modelech BANDI Slim Fit zapůsobíte velmi moderním a elegantním dojmem na všech formálních událostech, v kanceláři i v kavárně. Je dokonalou volbou pro ty, kdo vyhledávají žhavé novinky ze světa módy a rádi na sebe poutají pozornost v originálních a stylových outfitech.

Správným výběrem košile, doplňků a obuvi zvýrazníte moderní linie obleku a svůj originální styl. U střihu Slim Fit platí, že méně je více. Vyberte si jednoduchý pásek a nezapomeňte na elegantní kravatu nebo motýlka podle formality příležitosti. Držte se jednodušších vzorů a barev.

Doporučujeme oblek BANDI Slim Fit kombinovat zásadně s košilemi střihu Slim a úzkými kravatami pro harmonicky vyvážený dojem a váš dokonalý vzhled.


2.) TAILORED FIT – neboli střih „na míru“

Lehce uvolněný střih Tailored Fit nabízí mužům skvěle vyvážený poměr pohodlí a módního stylu. Maximálně pomáhá zdůraznit silné stránky a tvarovat přirozené linie jejich těla. Opticky přitom zeštíhluje – například velmi efektním použitím šikmých kapes u saka obleku.

Sako obleku BANDI ve střihu Tailored Fit je trochu delší, s širšími rameny, hrudí a rukávy, mírně vybrané v pase. Kalhoty jsou stylově lehce zúžené od boků ke kotníkům, ale nepřilnou těsně k tělu. Stále ponechávají dostatek prostoru pro objemnější stehna a lýtka.

Pro koho je střih Tailored Fit ideální?

Tento střih je velmi univerzální a oblíbený u mužů od štíhlé a standardní, až po lehce nestandardní postavy. Pomáhá jim tvarovat siluetu a zároveň nechává dostatek místa pro pohyb a pohodlné nošení. Svou uvolněností lichotí těm, kteří mají větší objem přes hrudník či v pase. Efektně schová nejen trochu větší bříško, ale i mohutnější stehna.

Oblek ve střihu Tailored Fit je perfektní volbou pro muže, kteří potřebují maximálně všestranný outfit, vhodný pro formální i méně formální příležitosti.

Pánský oblek BANDI Alvero Nero, Tailored Fit
Elegantní pánský oblek BANDI ve všestranném střihu Tailored Fit

Jak nosit oblek Tailored Fit

Kouzlo nejoblíbenějšího střihu obleků BANDI pro váš perfektní vzhled je ve všestrannosti jeho využití. Ve stylovém modelu zapůsobíte jako muž s vytříbeným vkusem při všech příležitostech. Ať už jste na důležité pracovní schůzce nebo na společenské akci, střih Tailored Fit vám poskytne pohodlí a sebevědomí, které potřebujete k tomu, aby jste vynikli.

Oblek v tomto střihu kombinujte s modely zúžených či standardních košil a kravatami klasické šířky pro celkově vyvážený dojem.


3.) COMFORT FIT – střih pro dokonalé pohodlí

Klasicky „rovný“ Comfort Fit nabízí nejvíce volnosti ze všech tří střihů obleků BANDI. Jak už sám název napovídá, je vrcholem pohodlí a ležérnosti v pánské módě. Má širší linii ramen a volnější kalhoty. Oproti ostatním dvěma je „rovnější“ s větším prostorem v oblasti hrudníku, pasu i boků, takže vás oblek nebude nikde stahovat ani obepínat.

Sako je jen lehce tvarované v pase a má mírně širší klopy oproti střihu Tailored Fit, aby byla zachována harmonická vyváženost jednotlivých částí. Kalhoty se mírně zužují pouze od kolen směrem dolů k botám.

Pro koho je střih ideální?

Navržený pro maximální komfort je tento střih perfektní volbou pro muže, kteří dávají přednost hodně uvolněnému oděvu. Nebo mají robustnější postavu s větším obvodem v ramenou, hrudníku či v pase – jeho volnější linie pomáhají zakrýt mohutnější břicho a nabízejí pohodlnější alternativu k těsnějším střihům.

Přestože Comfort Fit obleky nabízejí volnější styl, je stále důležité, aby oblek správně seděl v ramenou a měl adekvátní délku rukávů a nohavic. I při volbě tohoto pohodlnějšího střihu by muži měli dbát na to, aby oblek nevypadal příliš velký nebo neupravený. Měl by působit uvolněně, ale zachovávat dostatečnou míru elegance a formálnosti.

Uvolněný styl obleku BANDI ve střihu Comfort Fit

Jak nosit oblek střihu Comfort Fit

Oblek BANDI ve střihu Comfort Fit je jako stvořený pro dlouhé pracovní dny, velké rodinné oslavy nebo celodenní svatby a další příležitosti, kdy je pohodlí na prvním místě. Díky své komfortní konstrukci je perfektní volbou například pro muže, kteří v zaměstnání stráví hodně času u počítače nebo na poradách a chtějí tak spojit pohodlí s profesionalitou.

Můžete jej nosit s volnějšími košilemi a dalšími prvky vašeho oděvu včetně módních doplňků, tak aby odpovídaly ležérně uvolněné podobě outfitu.


Jak si vybrat nejvhodnější střih?

Nejprve zvažte, k jakým příležitostem chcete nový oblek nosit. U pracovního pohovoru nebo na romantické schůzce potřebujete zapůsobit výrazným dojmem a k tomu vám skvěle dopomůže dokonale vypasovaný střih Slim Fit. Na svatbu, která potrvá celý den nebo na ples, kde si budete chtít zatančit, zvažte možná spíše uvolněnější a pohodlnější tvar střihů Tailored a Comfort Fit.

Před výběrem nového obleku si vždy promyslete, jakou důležitost má pro vás celkový vzhled a jakou samotné pohodlí obleku. Stejně podstatné je brát v úvahu tvar postavy a to, zda chcete zdůraznit své přednosti – široká ramena a útlý pas nebo naopak schovat některé nedostatky, například větší objem v oblasti břišní.

Tip pro vás

Nikam nespěchejte a vybraný oblek si důkladně vyzkoušejte. Nejdůležitější je, abyste se ve svém novém outfitu cítili pohodlně, sebevědomě a mužně. Přečtěte si také 10 základních rad, bez kterých se muž neobejde v článku Jak správně nosit pánský oblek, abyste vypadali skvěle.


Vyberte si svůj dokonalý oblek

Hledáte elegantní oblek do práce nebo na svatbu? Chcete zapůsobit ve stylovém outfitu na plese, na rande nebo divadelní premiéře? Podívejte se na aktuální nabídku značkových obleků BANDI a vyberte si nový originální kousek do svého společenského šatníku. Samozřejmě v tom správném střihu.


Přijďte se poradit se znalci v oblasti pánské módy

Stále si nejste jistí ideálním střihem pro vaši postavu? Jednoduše zajděte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a nechte si poradit od odborníků. Nad šálkem výtečné kávy BANDI nebo kapkou něčeho ostřejšího vám tým odborných poradců pomůže vybrat ten pravý střih i oblek pro vás.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali dokonale.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Vybírejte v e-shopu

Pokud víte co hledáte, za pár okamžiků a na několik kliknutí si pořídíte značkové volnočasové oblečení, elegantní košile, kožené doplňky, luxusní pánskou obuv a mnoho dalšího v e-shopu BandiVamos.cz. Vše vám rádi doručíme co nejrychleji až k vašim dveřím.

Mohlo by vás zajímat