Obleky

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco, Tailored Fit

Vydejte se vstříc novým zážitkům v kobaltově modrém obleku BANDI Cavalori Indaco. Originální model je navržený pro svět, kde první dojem a dokonalý vzhled může rozhodnout o vašem úspěchu. Do pracovního a společenského šatníku moderních mužů přináší jedinečný styl a eleganci.

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco
Originální modrý odstín obleku Cavalori sluší světlým i tmavým typům mužů

Dokonalost profesionála

Hledáte stylový outfit do práce? Svěží noblesa obleku BANDI Cavalori a jeho královsky modrý odstín plný energie jsou ztělesněním současných módních trendů a designu. Perfektním vzhledem a dojmem profesionála zapůsobíte v kanceláři i na důležité firemní poradě.

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco
Pánský oblek Cavalori ve výrazném modrém odstínu skvěle oživí vaše pracovní outfity

Elegance do společnosti

Jasně modrý oblek Cavalori je stvořený pro kreativní styling vašich outfitů. Vyniknete v něm na všech denních společenských a oslavných událostech. Spolu s kontrastní vestou a slavnostní kravatou či motýlkem oslníte osobitým stylem na svatbě, oslavě narozenin i významném jubileu.

Pánský oblek BANDI Cavalori nabízí mimořádnou eleganci pro všechny události

Slavnostní outfity pro jarní a letní oslavy

Model BANDI Cavalori představuje ideální společenský oblek na jarní a letní období plná barev, slunce a oslavných událostí. Ženich v něm upoutá pozornost nevěsty a všech hostů na svatbě pod širým nebem, v luxusním hotelu i v romantické atmosféře historického zámku.

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco
Ženich v pánském obleku BANDI Cavalori vynikne na všech typech svatby

S pánským oblekem BANDI Cavalori získáte víc než jen stylový outfit do formálního prostředí. Lehce si vytvoříte uvolněné kombinace pouze s košilí a bílými teniskami. Svůj perfektně ležérní vzhled doladíte také pohodlnými koženými mokasíny.

Design plný energie

Oblek je ukázkou mistrovského krejčovství, které spojuje tradici s inovací. Stylově čisté linie s šikmými kapsami a jedním rozparkem saka to jen potvrzují. Výrazně modrá barva obleku přináší mladistvou energii vašim outfitům a odráží aktivní životní styl moderních mužů.

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco
Detail prvotřídní látky a špičkového zpracování pánského obleku Cavalori Indaco

Přednosti oblíbeného střihu Tailored Fit modelu Cavalori ocení především muži štíhlé, standardní a lehce nekonfekční postavy. Nabízí vám dokonalý styl, maximální pohodlí a velkou volnost při pohybu i delším sezení.

Cena pánského obleku BANDI Cavalori Indaco je 13.299 Kč. Výjimečný komfort modelu umocňuje prvotřídní látka s vysokým podílem vlny a unikátní podšívka s měďnatým vláknem pro dokonalou termoregulaci po celý rok.

Původní cena: 13.299 Kč
Nová akční cena: 8.299 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akce platí pouze do 30. 4. 2024!

Tip pro vás

Nosíte denně oblek do zaměstnání? Věnujte pozornost pečlivému výběru a nákupu košil a kravat. Každé ráno tak bude oblékání o něco pohodlnější. Navíc si později rychlou výměnou kravaty vytvoříte dokonalý outfit na večer. Podívejte se na článek „Změňte svůj pracovní outfit na slavnostní v jediném kroku“.


K obleku doporučujeme

Dopřejte svému elegantnímu outfitu ležérně uvolněný nádech. Pořiďte si kožené mokasíny BANDI a vykročte stylově do ulic města za kulturou nebo na sklenku vína se svými přáteli.


Navštivte značkovou prodejnu BANDI

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a dopřejte si luxus vlastního odborného poradce. Ochotně vám nad šálkem výtečné kávy BANDI pomůže s výběrem správné velikosti a střihu obleku, košile a všech módních doplňků. Poradí, jak vše správně nakombinovat podle příležitosti, na kterou se chystáte.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.


Nakupujte v e-shopu

Nezapomněli jste do svého šatníku nakoupit dostatek elegantních košil pro váš dokonalý vzhled? Prohlédněte si pestrou nabídku společenských i volnočasových modelů BANDI v rozmanité paletě barev a vzorů pro každou příležitost v e-shopu BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat