Obleky

Pánský černý oblek BANDI Arante, Tailored Fit

Vydejte se na vrchol elegance v exkluzivním obleku Arante z prémiové kolekce BANDI. Mistrovské dílo tradičního krejčovského umění splňuje požadavky náročných mužů na krásu, prvotřídní kvalitu a výjimečný styl pro každou příležitost.

Prémiový model pro dokonalé outfity

S noblesně černým oblekem Arante ve svém šatníku budete dokonale připraveni na všechny události moderního, dynamického života. Elegantní odstín vám nabízí nekonečné kombinace obleku s celou paletou barev a vzorů košil i doplňků v jedinečných outfitech do práce i do společnosti.

Pánský oblek BANDI Arante, Tailored Fit
Černý vlněný oblek BANDI Arante – perfektní základ společenského šatníku moderního muže

Sebevědomí z módy nevyjde

Chcete si získat patřičný respekt u svých kolegů a klientů na důležité prezentaci nebo obchodním jednání? Vykročte sebevědomě do světa profesionálů v atraktivním a výrazném obleku BANDI Arante. Správně zvolenými doplňky pak budete o další krok blíže k úspěchu.

Pánský oblek BANDI Arante, Tailored Fit
Oblek BANDI Arante v outfitu pro opravdové profesionály

Oslavujte ve velkém stylu

Vkusnou kombinací černého obleku, košile a módních doplňků snadno přizpůsobíte váš vzhled každé slavnostní příležitosti – od uvolněných rodinných oslav až po velkolepé svatby. Model BANDI Arante je dokonalou ingrediencí stylových outfitů pro všechny slavnostní okamžiky.

Pánský oblek BANDI Arante, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI Arante ve stylovém outfitu na slavnostní denní i večerní události

Pro večery plné zážitků

Vznešený černý oblek Arante je stvořený pro vzrušující zážitky také na slavnostních událostech pořádaných večer. Noste jej s grácií i špetkou hravosti s tmavými odstíny košil a doplňků. Pro nezapomenutelný dojem z vaší přítomnosti na divadelní premiéře, večerním banketu nebo na plese.

Pánský oblek BANDI Arante, Tailored Fit
Ukázka večerního outfitu s oblekem BANDI Arante pro muže, kteří chtějí vyniknout

Špičková kvalita a maximální pohodlí

Prémiový model vyniká perfektní prodyšností prvotřídního materiálu s vysokým obsahem vlněné příze. Maximálnímu komfortu po celý rok dopomáhá také speciální příměs elastanu v luxusní látce obleku a moderní podšívka s bohatým zastoupením měďnatých vláken.

Detail pánského obleku BANDI Arante s košilí a doplňky

Elegantní střih Tailored Fit skvěle padne mužům standardní a štíhlé postavy se smyslem pro stylovou dokonalost. Mistrovské provedení saka i kalhot obleku BANDI Arante za cenu 12.499 Kč vám zajistí optimální pohodlí v pohybu i při sezení.

Tip pro studenty

Černý, nadčasový model BANDI Arante doporučujeme také mladým mužům jako základ společenského šatníku a všech jejich dokonalých outfitů k maturitě, do tanečních nebo na ples, ke zkouškám na vysoké škole i slavnostním promocím na závěr studia.


K obleku doporučujeme

Pořiďte si k novému obleku pánskou stylovou vestu pro kapku elegance navíc. Pozvedne váš outfit do práce i společnosti na vyšší formální úroveň a umožní vám ve vhodný okamžik odložit sako pro ještě větší pohodlí.

Vyberte si z široké nabídky originálních i klasických barev a vzorů v nejbližší značkové prodejně BANDI.


Vychutnejte si jedinečný zážitek

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu BANDI a s odbornými poradci proberte svá přání nad šálkem skvělé kávy BANDI či jiným osvěžujícím nápojem. Ochotně vám pomohou s výběrem správné velikosti, barvy a vzoru obleku, dalšího oblečení a doplňků pro společenské i volnočasové příležitosti.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.


Vybírejte v e-shopu

Nakupujete raději z pohodlí a klidu svého domova? V e-shopu BandiVamos.cz vyberete za pár okamžiků stylové volnočasové kousky, elegantní pánské košile, pohodlné chinos kalhoty, luxusní vlněné kabáty, koženou obuv i velké množství módních doplňků pro vaše dokonalé outfity.

Mohlo by vás zajímat