Výběr, údržba a nošení obleku

Jak vybrat oblek

Maurice Olbert Adas Scorp...

Sako musí sedět na těle a nesmí se tvořit vypouklé vlny, např. na hrudi. Sako nesmí být v ramenou vypasované a těsné na tělo. Rukávy musí být délky sahající přesně ke kořenu palce u ruky - platí při připažení k tělu).

Manžeta musí z rukávu vyčnívat natolik, aby byl vidět manžetový knoflík. V případě, že máte oblečenou košili s rukávem musí rukáv vyčnívat z rukávu saka minimálně 1 centimetr. Do saka se nosí pouze košile s dlouhým rukávem.

Kalhoty jsou nad obuví vpředu pokrčeny, vzadu kryjí patu obuvi. Podrážka obuvi je vidět. Výška rozkroku kalhot je opravdu v místech rozkroku a není posunuta dolů směrem ke kolenům. Při výběru kalhot je vhodné vyzkoušet si sednout a mírně se předklonit. Zkusíte si tím, zda nemáte vzadu kalhoty příliš upnuté a zda vám nehrozí, že  kalhoty prasknou. Těsnost kalhot v oblasti stehen není také vhodná. Kalhoty musí být volné.

Kalhoty boční pohled
Kalhoty čelní pohled
Kalhoty zadní pohled
Klopy u saka
Rukáv saka a košile
Ruce v kapsách? Proč ne!?

Barva ponožek musí odpovídat barvě saka a barva obuvi musí být v souladu s barvou opasku. Pokud máte černé sako a nemáte zrovna po ruce černé ponožky, nic nezkazíte tím, že si vezmete ponožky tmavě modré.

 
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...