Pánské obleky V.I.P.

Pánské obleky BANDI, střih TAILORED FIT

Pánské obleky BANDI, střih TAILORED FIT jsou zlatým středem mezi klasickým oblekem a vyštíhleným slim střihem. Jsou vhodné pro muže se štíhlou i střední postavou. Mírně vyštíhlený střih dokonale zakryje malé nedostatky na postavě každého muže.

Modely pánských obleků BANDI TAILORED FIT ocení muži, kteří se chtějí v obleku cítit uvolněně.

Kalhoty obleků jsou bez sámků v pase. Jejich délka je standardní, přes obuv na paty. Vyštíhlení kalhot v oblasti od kolen dolů je oproti klasickým oblekovým kalhotám mírné.

Modely pánských obleků BANDI TAILORED FIT doporučujeme mužům, kteří se chtějí v obleku cítit uvolněně. A to jak v zaměstnání, tak například na tanečním parketu.


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belford - pro jakoukoliv společenskou událost

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte oblek, který si můžete obléknout na jakoukoliv společenskou událost? Kombinovatelný pánský oblek Belford z Premium Collection je to pravé pro vás. Nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do tanečních, a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belford je vhodný pro muže se střední a štíhlou postavou. Doporučujeme nosit na společenské události, jako jsou svatby, plesy, taneční nebo oslavy jubileí. 


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Razzo - pro každého stylového muže

Pánský oblek BANDI, model...
Tento pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Razzo je navržen podle nejnovějších trendů ve světové módě. Tmavě modrá barva obleku vám dodá sebejistý vzhled a pomůže vám k úspěchu v zaměstnání i v soukromém životě.

Matné provedení tohoto modelu pánského obleku jej předurčuje pro manažery do zaměstnání i pro studenty ke zkouškám. Dodá vám patřičnou eleganci na jakékoli oslavné a společenské události, jako je například svatba, ples, taneční a jiné.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento - vysoce elegantní prezentace osobnosti

Pánský oblek BANDI, VIP I...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento ocení každý muž, který vyžaduje od obleku maximální využití a dokonalou prezentaci své osoby. Elegantní pánský oblek doporučujeme mužům střední a štíhlé postavy. Bez ohledu na věk.

Jemní struktura materiálu vás bude prezentovat jako muže s dokonalým vkusem. Své využití najde jak v práci, tak v tanečních, na svatbách, promocích, při maturiách, oslavách jubileí a jiných událostech.

Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Devero – ukažte svůj styl v módní modré barvě

Pánský oblek BANDI, model...
 Nový model pánského obleku byl navržen pro muže, kteří se nespokojí s obvyklou černou barvou obleků a nebojí se moderních trendů.

Modrá látka v matném provedení dělá z obleku ideální manažerský oblek, který vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Oblek rovněž doporučujeme i na jakoukoli společenskou událost, ať už se chystáte do tanečních, na svatbu,  budete v něm vždy vypadat perfektně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto - garance úspěchu při každé události

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Pokud potřebujete doplnit šatník o pánský oblek, který si můžete obléknout pro jakoukoliv událost, pak oblek TAILORED FIT II. Roverto je pro vás to nejvhodnější. Nikdy nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do zaměstnání a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Elegantní pánský oblek doporučujeme mužům střední a štíhlé postavy. Bez ohledu na věk. Své využití najde jak v práci, tak v tanečních, na svatbách, promocích, při maturitách, oslavách jubileí a jiných událostech.

Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Scorpio - i v černé barvě oslníte

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní pánský oblek V.I.P. II Scorpio v černé barvě s vysokým leskem vám dodá nádech luxusu. Díky modernímu vyštíhlenému střihu a designovým prvkům budete v obleku vypadat naprosto skvěle a své okolí oslníte.

Luxusní oblek slim V.I.P. II Scorpio je ideální nejen na ples, ale také pro jakoukoliv slavnostní událost, například na svatbu, do tanečních nebo k promoci. Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, v tomto modelu se vám to jistě podaří.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Eugenio - italská elegance pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Luxusní pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Eugenio je určen pro muže, kteří mají od obleku vysoké očekávání. Jeho tmavě modrá barva jej předurčuje pro všechny muže, kteří chtějí vypadat během celého dne jedinečně. Modrá barva látky vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Využije jej manažer k dennímu nošení do zaměstnání, student u zkoušek i jakýkoli muž na ples či jinou společenskou událost.

Tlumená modř i jemný vzor dodávají tomuto obleku nádech exkluzivity a vytříbeného stylu. Specifická barva umožňuje kombinovat oblek s košilemi v moderních odstínech. Oblek vám nabízí možnost volit mezi černou, nebo hnědou barvou opasku a obuvi. Obě varianty působí skvěle.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Antoneli – oblek pro každou příležitost

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Model pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT II. Antoneli je navržen tak, aby svým vzhledem a vlastnostmi splňoval požadavky úspěšného moderního muže. Díky matné látce v černé barvě se pánský oblek TAILORED FIT II. Antoneli stane základním prvkem Vašeho šatníku.

Černá barva dodává svému nositeli na respektu, proto je tento oblek vhodný do zaměstnání. Zároveň působí decentním dojmem. Paleta příležitostí, při kterých můžete oblek obléci, je pestrá. Hodí se na svatbu, ples, oslavy výročí, k promoci, případně i na pohřeb. V jakékoli situaci budete mít v tomto pánském obleku od BANDI pocit výjimečnosti.

Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Vazquez – vrchol dokonalé elegance

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chystáte se na výjimečnou společenskou událost? Chcete oslnit své okolí? Nepřehlédněte model pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Vazquez, ve kterém budete vypadat naprosto dokonale. Exkluzivní oblek je navržený v temně modré matné látce a doplněn o klopu z lesklé látky, která vašemu celkovému vzhledu dodává nádech luxusu.

V obleku vyniknete na jakékoliv slavnostní události. Ať už se chystáte na svatbu, oslavu jubilea, ples nebo jinou společenskou událost, budete působit dojmem elegána a ohromíte nejednu ženu.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT III. Dino - luxusní elegance pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
Tento exkluzivní pánský oblek s vestou byl navržen pro muže, kteří se nebojí nejnovějších moderních trendů. Tmavě modrá látka v matném provedení z něj dělá typicky manažerský oblek, který dodá každému muži na respektu a důvěryhodnosti. Navíc jej využijete na jakoukoli společenskou událost, jako je například ples, divadlo, taneční, svatba, promoce a podobné.

Stylové detaily a vyštíhlený střih vám dodají prestižní vzhled. V tomto luxusním obleku Dino bude každý muž vypadat úspěšně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Scorpion - absolutní luxus

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete, aby dáma po vašem boku byla na vás hrdá? Oblékněte si pánský oblek TAILORED FIT II. Scorpion, který z vás udělá opravdového muže. Prestižní černý oblek s vysokým leskem vám dodá nádech luxusu, kterým oslníte společnost na každé slavnostní události.

Jako ženich získáte v tomto modelu pánského obleku patřičnou jedinečnost, důraz a eleganci. Což je přesně to, co nevěsta od ženicha očekává. Jdete-li na svatbu jako svatební host, tento oblek podpoří váš slavnostní vzhled a významnost události. Zaručeně v něm okouzlíte všechny přítomné ženy také na plese nebo v tanečních.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Romeo - luxus, který osloví

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Vyštíhlený pánský oblek TAILORED FIT II. Romeo je čerstvou novinkou v prodejnách BANDI. Tento dvoudílný model je díky výraznému lesku a svému luxusnímu vzhledu ideální na slavnostní události.

Exkluzivní model pánského obleku Romeo doporučujeme především ženichům, svatebním hostům, na plesy, na promoci a různé slavnostní události. 

Lesklá látka, pohodlný slim střih s prvky nejmodernějších trendů vám dodá slavnostní a elegantní vzhled. Navíc se díky kvalitnímu materiálu budete v modelu TAILORED FIT II. Romeo cítit velice příjemně. 


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Gampiero – pro elegantního muže

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek TAILORED FIT II. Gampiero je zhotoven pro muže, kteří vyznávají klasickou eleganci. Tmavě šedá látka a moderní vyštíhlený střih pánského obleku dodá prvotřídní vzhled manažerům v zaměstnání, svatebním hostům na svatbě nebo studentům u zkoušek. 

Díky matnému provedení je tento nový pánský oblek vhodný pro jakoukoli pracovní, společenskou i slavnostní událost. Pokud hledáte univerzální a praktický oblek, pak vám doporučujeme právě model TAILORED FIT II. Gampiero.


Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Nino – pro výjimečné muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Návrháři od BANDI vytvořili pánský oblek TAILORED FIT II. Nino ve vysoce elegantním stylu pro každého muže. Černá látka obleku s mírným leskem vám navíc přidá na důrazu a dodá vám nádech luxusu.

Oblékněte si tento nový model pánského obleku například na svatbu, ples, oslavy nebo do tanečních. V jakékoli společnosti vám pánský oblek od BANDI dodá pocit výjimečnosti.

Více info

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Amadeo - styl a pohodlí

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Amadeo je navržen pro maximální pohodlí muže. Jeho světle šedá barva vám dodá šmrnc a mladistvý vzhled. Oblek využijete jako do zaměstnání, tak i na svatby, oslavy jubileí a jiné.

Díky exkluzivnímu složení ze 100% vlny vám zajistí komfort i při celodenním nošení. Tento elegantní oblek je velmi lehký a vzdušný, což oceníte zejména u dlouhotrvajících slavností, jako jsou svatby.  

Více info

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...