AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

Ušetřete tisíce korun – jak na to?

Navštivte prodejnu Pánské obleky BANDI a nakupte oblečení, obuv nebo doplňky v počtu čtyř kusů ze stejné kategorie. Každý nejdražší kus obdržíte zcela ZDARMA. Podívejte se na příklady, jak při nákupu ušetřit až 22.695 Kč.

Nejdražší oblek můžete mít zdarma

Jak to vypadá v praxi?

Pokud se chcete obléknout do práce nebo na společenskou událost, obvykle potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Když nakoupíte tento sortiment v počtu čtyř kusů od každého, bude vaše úspora vypadat následovně:

– 3 + 1 u pánských obleků tímto ušetříte až 14.299 Kč,
– 3 + 1 u pánských košil tímto ušetříte až 2.089 Kč,
– 3 + 1 u pánských kravat a regat tímto ušetříte až 1.359 Kč,
– 3 + 1 u pánských opasků z býčí kůže tímto ušetříte až 1.209 Kč,
– 3 + 1 u pánské ručně šité obuvi z pravé kůže tímto ušetříte až 3.739 Kč.

To znamená, že dohromady ušetříte až neuvěřitelných 22.695 . Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o další tisíce korun, pokud budete vybírat další produkty z jiných kategorií.

Pozor! Akce platí jen do 31. 7. 2021.

Akci využijete například v e-shopu pro nákup košil do práce a tu čtvrtou, nejdražší získáte zdarma. Podívejte se na širokou nabídku pánských košil. Nebo se oblékněte ve vaší značkové prodejně BANDI s přáteli či rodinnými příslušníky. Pokud si pořídíte například obleky za 4.199 Kč, za 6.799 Kč, za 8.559 Kč a za 14.299 Kč, získáte ten nejdražší zcela ZDARMA a můžete se o uspořenou částku rozdělit. Prohlédněte si značkové obleky BANDI, ve kterých uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci.

Navíc vám všechny zakoupené pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.

Podmínky AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

– Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.
– Akce 3 + 1 se nevztahuje na jednorázové výprodejové a sezónní akce.
– Akce 3 + 1 nejdražší zdarma se vztahuje také na akční zboží a zboží ve výprodeji. Všechny čtyři vybrané produkty však musí být ve stejné slevě. Pokud si například vyberete zboží s označením VÝPRODEJ, musí být takto označeny všechny čtyři kusy.
– Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží. Například čtyři obleky, čtyři smokingy, čtyři košile, čtyři opasky, čtyři kravaty.
– Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile.
– Akční nabídka 3 + 1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.
– S akcí se nesčítají další slevy. Nelze ji kombinovat například se slevou na ISIC, VIP kartou BANDI ani s dalšími slevami.
– Akci nelze uplatnit na dárkové šeky.
– Akce platí jen do 31. 7. 2021.
– Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také v e-shopu www.BandiVamos.cz.