Aktuality

Navštivte nově přestěhovanou značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI v Ostravě

Ostravská prodejna Pánské obleky BANDI je přestěhována. Z původních prostor na ulici Sokola Tůmy 1 byla přemístěna do nových a větších prostor v OC Futurum na ulici Varenská 50. Přečtěte si, na co se můžete v nově přemístěné prodejně těšit.

Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI Ostrava v OC Futurum
Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI Ostrava v OC Futurum

Co vám jistě zpříjemní nákup

  • Určitě vás potěší prostorné a neplacené parkoviště přímo před prodejnou, takže nebudete muset řešit, kde zaparkujete.
  • Přijeďte na nákup klidně s celou rodinou nebo přáteli. Všichni budete mít dostatek prostoru na to se pohodlně usadit, dát si lahodnou kávu a správně se obléknout na jakoukoli příležitost, která vás čeká. A to vše v příjemné a přátelské atmosféře.
  • Díky důmyslnému uspořádání prodejny budete mít maximální soukromí, klid a dostatek času na výběr ideálního oblečení do práce, na společenské události i pro volný čas.
  • Nemusíte se bát přijít nakupovat ani v parném letním vedru. Nová ostravská prodejna Pánské obleky BANDI je pro vás kompletně klimatizovaná tak, aby vám bylo vždy příjemně.

Prodejna se nachází v retail parku OC Futurum. Zde najdete také prodejny Decathlon, dm drogerie markt, hračky Dráčik nebo OKAY elektrospotřebiče. Nemusíte tedy zajíždět do podzemních garáží v obchodním centru. Stačí zaparkovat vozidlo přímo před prodejnou, kde je několik desítek volných parkovacích míst. Podívejte se na mapu, abyste si udělali lepší představu o poloze značkové prodejny Pánské obleky BANDI Ostrava.

Pánské obleky BANDI Ostrava, OC FUTURUM, Varenská 50

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.