Bandi radí

Jak nosit bavlněné kalhoty

V bavlněných kalhotách lehce skloubíte pohodlnost s elegancí. Díky prodyšné látce se v nich budete cítit příjemně i po celém dni. Navíc je tento módní kousek také velmi praktický. Pokud si kalhoty vezmete na procházku po městě nebo do kina, můžete si do kapsy schovat například peněženku, doklady, mobil či klíče.

Pánské kalhoty BANDI Paulino Nero
Bavlněné kalhoty vynosíte do práce i ve volném čase

Kalhoty snadno zkombinujete s dalším oblečením

Slaďte kalhoty například s volnočasovým sakem, stylovým svetrem nebo bavlněným tričkem a vytvořte tak dokonalý outfit. Nebo si ke kalhotám vezměte košili s ohrnutými rukávy a budete vypadat ležérně a zároveň elegantně.

Kam kalhoty vynosíte?

V moderních bavlněných kalhotách zaujmete na procházce městem, v kavárně nebo v kině. Stejně dobře v nich budete vypadat také v práci, pokud nemáte předepsaný striktní dress code. Bavlněné kalhoty se hodí pro jakékoli roční období, vynosíte je v teplých letních dnech i v chladnějším zimním období.

Nakupujte kalhoty jednoduše

Vyberte si snadno z pohodlí vašeho domova z mnoha barev pánských kalhot v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete kalhoty vyzkoušet, navštivte prodejnu BANDI, kde vám s výběrem vhodného střihu a velikosti pomůžou odborní poradci. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Doveďte váš outfit k dokonalosti stylovým sakem. Prohlédněte si širokou nabídku volnočasových sak, která můžete snadno zkombinovat s bavlněnými kalhotami.

Mohlo by vás zajímat