Bandi radí

Jak se obléknout ke štědrovečernímu stolu

Vánoční čas je vhodnou příležitostí navštívit nejbližší rodinu a přátele. Chystáte se na slavnostní oběd nebo vás čeká sváteční večeře? Nezapomeňte, že vaše oblečení by mělo odrážet jedinečnou atmosféru této události. Podívejte se, co by nemělo chybět ve vašem šatníku.

Podpořte sváteční atmosféru dokonalým outfitem

I džíny nebo bavlněné kalhoty se sakem či vestou umí dělat zázraky

Ideální variantou pro slavnostní chvíle je samozřejmě oblek. Není ale podmínkou. Máte ve skříni například modré bavlněné kalhoty nebo decentní džíny? Skvěle. Pak máte základ pro ležérně elegantní outfit. Snadno je zkombinujete s pánským sakem nebo vestou, které může zdobit i jemný vzor. Modré nebo černé bavlněné kalhoty i sako jsou klasikou, se kterou vždy uděláte perfektní dojem. Sako navíc může zdobit i jemný vzor, například károvaný. Prohlédněte si pánská saka, která mimo jiné vynosíte i do práce a pro další příležitosti.

Celý outfit můžete sladit i s vestou a motýlkem
Ležérní elegance docílíte i pomocí džínů a saka s rolákem

Čím dalším doplnit slavnostní outfit

Na společných rodinných fotografiích u vánočního stromu chce každý vypadat dokonale. Pokud chcete vsadit na elegantnější vzhled, doporučujeme zvolit košili a doplnit ji třeba ještě módním motýlkem nebo kravatou. Podívejte se na pánské košile, které pod sakem perfektně vyniknou. V chladnějších dnech vám skvěle poslouží rolák, který vás perfektně zahřeje a přitom zapůsobíte slavnostním dojmem.

V obleku budete vždy vypadat svátečně

Chcete mít jistotu, že budete oblečeni správně?

Pak navštivte kteroukoli prodejnu BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců pomůže s výběrem oblečení tak, abyste vypadali vždy elegantně. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat