Bandi radí

Jak se obléknout na firemní večírek, abyste si před šéfem netrhli ostudu

Myslíte si, že když se firemní večírek koná mimo vaši pracovní dobu, nemusíte si lámat hlavu s outfitem? Omyl! Jedná se o pracovní akci, při které vás budou kolegové i nadřízení hodnotit. Dejte si proto záležet na tom, co si obléknete. Přečtěte si, v čem uděláte ten nejlepší dojem.

Oblékněte se na firemní večírek stylově

Přizpůsobte se tomu, kde se večírek koná

Na firemním večírku, který se koná na fotbalovém hřišti byste v obleku působili stejně nemístně, jako kdybyste si do luxusní restaurace vzali tepláky. Proto se vždy nejdříve řiďte tím, kde se firemní večírek bude odehrávat a jaká bude jeho náplň.

Elegantním sakem nic nezkazíte

Nejčastějším místem pro večírky jsou méně formální restaurace nebo bary. Pro takové případy je ideální volbou volnočasové sako, elegantní košile, bavlněné kalhoty a kožená obuv. Pokud se chystáte do formálnějšího prostředí a čeká vás například degustační menu v restauraci, pak už byste si na sebe měli vzít oblek.

Stylové doplňky oživí váš outfit

Pozvedněte váš vzhled na vyšší úroveň. Prohlédněte si elegantní kravaty nebo motýlky, které vám ještě více dodají na osobitosti. Jestli chcete vsadit na originalitu, doplňte vaši košili pánskými šlemi ve stylu nejnovějších módních trendů.

Chcete mít jistotu, že budete oblečeni správně?

Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám tým odborných poradců rád pomůže s výběrem oblečení pro formální i méně formální firemní večírky. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Jdete na firemní večírek s předepsaným dress codem Smart Casual? Podívejte se, jaký outfit zvolit.

Mohlo by vás zajímat