Bandi radí

Jak se obléknout na promoci

Máte za sebou úspěšně složené státnice a čeká vás slavnostní předávání diplomu? Nebo patříte mezi pozvané z řad rodiny a přátel, kteří budou tomuto životnímu úspěchu přihlížet? Ať už si budete diplom sami přebírat nebo budete vše pozorovat jen z řad publika, měli byste si dát záležet na tom, co si obléknete. Přeci jen se jedná o slavnostní událost. Přečtěte si, v čem uděláte ten nejlepší dojem.

Oblékněte se na promoci dokonale

Studentům doporučujeme elegantní oblek

Na pódiu se k vám budou upínat zraky všech přítomných a nevyhnete se ani bleskům foťáků. Je proto ve vašem zájmu, aby vám to na fotkách slušelo. Základem je elegantní oblek. Můžete využít ten, ve kterém jste dělali státnice. Nejspíše půjde o tmavě modrý, tmavě šedý nebo černý oblek. Pokud však máte promoci v letních měsících, nebojte se ani světlejších barev, například světle modré nebo světle šedé. Váš vzhled skvěle oživí i pololesklý oblek, který podtrhne tuto slavnostní událost. Prohlédněte si ideální obleky na promoci, ve kterých zapůsobíte dokonale.

Skvělou volbou pro letní měsíce jsou světlejší odstíny barev

Nezapomeňte na správný výběr košile, doplňků i obuvi

V bílé košili budete vypadat jako muž, který o sebe dbá. Navíc si k ní můžete vzít doplňky libovolné barvy. Perfektní volbou jsou také světlé odstíny košil, jako je světle modrá, světle fialová nebo růžová. Na košili si pak uvažte kravatu nebo motýlka. Zvolte jednobarevný doplněk nebo s decentním vzorem. Vyhněte se však diagonálním pruhům, které se hodí spíše do práce. Celý outfit pak můžete vyšperkovat ještě manžetovými knoflíčky a kapesníčkem do saka.

Na formální příležitosti si k obleku vždy vezměte koženou šněrovací obuv. Pokud máte tmavý oblek, černé boty jsou sázkou na jistotu. V případě, že půjdete na promoci ve světlém obleku, například v modrém nebo šedém, můžete zvolit i obuv hnědou. Vyberte si z široké nabídky společenské obuvi BANDI.

Podpořte váš slavnostní vzhled elegantním motýlkem

Budete mít na sobě talár?

Nevadí, i tak si pod něj vezměte oblek s koženou obuví a slavnostními doplňky. Elegantní outfit jistě oceníte také následně na obědě či oslavě s rodinou a přáteli, kteří budou rovněž oblečení ve společenském.

Tipy na outfity pro hosty

Sice nebudete hlavními hrdiny této události, to však neznamená, že můžete přijít v otrhaných džínách a triku. Doporučujeme vám zvolit oblek, ve kterém dáte najevo, že si pozvání vážíte. Je už jen na vás, jestli sáhnete po tmavé klasice nebo si v letních měsících vyberete světlejší oblek. Samozřejmostí je také košile a kravatu. Pokud se promoce konají na méně formálním místě, můžete zvolit i kombinaci tmavých volnočasových kalhot, košile a saka.

Chcete se obléknout od hlavy až k patě na jednom místě?

To není žádný problém. Nemusíte běhat z obchodu do obchodu, stačí když navštívíte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Nejenže zde pořídíte veškeré oblečení, ale s jeho výběrem vám pomůže profesionální tým odborných poradců. Budete tak mít jistotu, že jste pro tuto příležitost oblečeni správně. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat