Bandi radí

Jak se obléknout na svatbu jako svědek?

Pokud si vás ženich nebo nevěsta vybrali jako svědka na svatbu, prokázali vám tím obrovskou čest. Zároveň od vás očekávají, že jim budete po celý svatební den pomáhat, a to jak při obřadu, focení, tak i při hostině.

Jako svatební svědek celý den neuniknete pozornosti ostatních svatebních hostů, kteří z vás nespustí oči. Proto byste se měli dokonale obléknout, a to podle představ nevěsty i ženicha. Jaké oblečení byste měl jako svatební svědek zvolit, abyste nezklamal novomanžele?

Ideální oblek outfit pro svatebního svědka

Základem oblečení pro svatebního svědka je elegantní oblek

Je důležité, abyste se jako svědek na svatbu oblékli slavnostně. Tím novomanželům ukážete, že vám na jejich velkém dni opravdu záleží. Proto je pro vás ideální volbou elegantní pánský oblek.

Vybírat můžete z nejrůznějších barev a odstínů. Doporučujeme například černý oblek, tmavě modrý, tmavě šedý a další barevné varianty. Ovšem pozor. Vyhněte se světlým oblekům, jako je bílý, krémový nebo světle modrý. Mohli byste na sebe zbytečně strhnout pozornost a zastínit tak ženicha. Prohlédněte si ideální obleky pro svatebního svědka.

Outfit pro svatebního svědka

Jakou zvolit košili a doplňky pro svědka na svatbu?

Protože je svatba radostnou společenskou událostí, která se koná přes den, vybírejte košili světlé barvy. Například v bílé, krémové, světle modré nebo růžové košili budete určitě vypadat skvěle. Tmavé košile jsou ideální na večerní společenské události, například do divadla nebo na ples. Na svatbu se však příliš nehodí. Pořiďte si elegantní pánské košile pro svědka jednoduše z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.

Váš slavnostní vzhled perfektně podtrhnete exkluzivní kravatou nebo stylovým motýlkem. Pro svědka jsou skvělou volbou jednobarevné doplňky bez vzoru, nebo s velmi jemným vzorem. Abyste dovedli váš vzhled k dokonalosti, doporučujeme vám ozdobit sako elegantním kapesníčkem do náprsní kapsy. Vyberte si ze stovek vhodných kravat, motýlků a kapesníčků do saka pro svatebního svědka.

I s motýlkem a kšandami budete jako svědek vypadat skvěle

Potřebujete s výběrem správného oblečení pomoci?

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám s výběrem oblečení tak, abyste na svatbě vypadali skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tipy pro vás

Přestože pro svatebního svědka neplatí žádná závazná pravidla při volbě barev oblečení, mohou si je novomanželé určit sami. Jak? Například si budou přát barevně sladit oba svědky pomocí doplňků. Nebo budou chtít sladit svědky s celkovou výzdobou svatby či kyticemi. Proto je vhodné se dopředu domluvit s nevěstou a ženichem na výběru vašeho oblečení.

Mohlo by vás zajímat