Bandi radí

Jak sladit barvu opasku s barvou obleku?

Pro mnoho mužů je kombinace barev oblečení a doplňků nelehký úkol. Ne jinak tomu je i při výběru správné barvy opasku nejen k obleku. Pokud se ovšem budete řídit základními pravidly, nemůžete udělat chybu. Jaká pravidla to jsou?

K černému obleku patří vždy černý opasek

Kdy si vzít černý opasek a pro jakou příležitost

Například u černého obleku je to naprosto jasné. Pokud na sobě máte černý oblek, vezměte si k němu vždy černý opasek a černou obuv. Nikdy tak neuděláte chybu, ať už se chystáte kamkoli.

Černý opasek můžete dále kombinovat s obleky v tmavě šedé nebo tmavě modré barvě. Ovšem pozor! Černý opasek noste výhradně k černé obuvi. Jednak to uvádí společenská etiketa a jednak to vypadá dobře. Černé doplňky jsou ideální volbou k obleku na denní i večerní společenské události nebo do práce.

Slaďte hnědý opasek například i s hodinkami

Kdy je naopak ideální volbou hnědý opasek?

Pokud chcete oživit váš elegantní vzhled v práci nebo na denních společenských událostech, jako je například svatba, pak vám doporučujeme zvolit hnědý opasek. Zde se řídíte stejným pravidlem jako u opasku černého. K hnědému opasku noste vždy hnědou obuv. Při tom dbejte na to, aby byl opasek a obuv v podobném odstínu hnědé. Dosáhnete tak dokonalého sladění barev a budete vypadat skvěle.

Hnědý opasek vynosíte k oblekům všech odstínů modré, šedé nebo hnědé barvy. Vyjma obleků černých a antracitových (temně šedých). K těm doporučujeme pouze opasek černý.

Doveďte váš stylový outfit k dokonalosti praktickým volnočasovým opaskem

Jakou barvu opasku zvolit k volnočasovému outfitu?

Pokud chcete vypadat dobře i ve volném čase, doporučujeme vám zvolit pletený opasek BANDI v tmavě modré nebo béžové barvě s proužky. Skvěle se hodí k riflím nebo bavlněným kalhotám a obuvi jakékoli barvy. Tyto volnočasové opasky navíc nemají dírky na zapínání. Jednoduše si tak opasek zapnete přesně podle toho, jak vám zrovna sedne.

Vyberte si z řady společenských a volnočasových opasků značky BANDI z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nebo si je přijďte vyzkoušet do vaší nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Věděli jste, že existují i společenské opasky bez klasických dírek na zapínání? Jedná se o opasky s automatickou sponou, které jsou ideální volbou nejen k obleku. Díky automatické sponě si jednoduše zapnete kalhoty tak, abyste se cítili pohodlně. Vyberte si z mnoha variant opasků s automatickou sponou BANDI.

Neradi nosíte k obleku opasek? Pak vám doporučujeme pořídit si praktické kšandy, které spolehlivě udrží vaše kalhoty. Pozor! Pánské šle se nosí výhradně bez opasku. Podívejte se, z jakých barev pánských šlí máte na výběr.

Mohlo by vás zajímat