Bandi radí

Čím se řídit při výběru peněženky?

Stává se vám, že si koupíte peněženku, ale po čase se vám vždy rozpadne? Nebo zjistíte, že se vám nehodí ke každému outfitu? Přečtěte si zaručené tipy, díky kterým při výběru peněženky neuděláte chybu.

Stylové kožené peněženky
S elegantní peněženkou BANDI Casetti zanecháte při každé platbě nezapomenutelný dojem

Jak vybrat praktickou peněženku?

Peněženku nosíte při všech příležitostech. Do práce, při návštěvě divadla nebo na ples. Proto volte koženou peněženku, která působí elegantním dojmem, ať už ji použijete při placení kdekoli. Skvěle se hodí k obleku i džínám. Navíc vám dlouho vydrží jako nová.

Doporučujeme vám se při výběru zaměřit také na velikost peněženky, do které by se vám měly ideálně vlézt bankovky i platební karty, a zároveň by neměl být problém peněženku uschovat v náprsní kapse saka, kabátu či na zadní straně kalhot. Prohlédněte si pánské peněženky, se kterými uděláte vždy perfektní dojem.

Doplňte váš outfit i o další kožené módní kousky

Nosíte oblek do práce nebo na společenské události? Pak se neobejdete bez koženého opasku. Podívejte se na elegantní opasky, které se hodí pro všechny příležitosti. Ale rozhodně byste neměli skončit jen u opasku.

Věděli jste, že například koženou aktovkou můžete ovlivnit vaše obchodní partnery při jednání? Odhalte její tajemství a přečtěte si, proč by aktovka měla být součástí vašeho pracovního outfitu.

S koženou aktovkou budete vypadat jako naprostý profesionál

Tip pro vás

Ženy si všímají detailů, jako je čistá obuv nebo právě elegantní peněženka. Otrhanou látkovou peněženkou byste mohl působit, že o sebe nedbáte. Kožená o vás poví přesný opak. Přečtěte si, jakým dalším oblečením a doplňky uděláte na rande dojem, aby vám žena neodolala.

Mohlo by vás zajímat