BANDI radí

Čím se řídit při výběru peněženky?

Stává se vám, že si koupíte peněženku, ale po čase se vám vždy rozpadne? Nebo zjistíte, že se vám nehodí ke každému outfitu? Přečtěte si zaručené tipy, díky kterým při výběru peněženky neuděláte chybu.

Vyberte peněženku tak, aby se vám do ní vše pohodlně vešlo
Vyberte peněženku tak, aby se vám do ní vše pohodlně vešlo

Jak vybrat praktickou peněženku?

Peněženku nosíte při všech příležitostech. Do práce, při návštěvě divadla nebo na ples. Proto volte koženou peněženku, která působí elegantním dojmem, ať už ji použijete při placení kdekoli. Skvěle se hodí k obleku i džínám. Navíc vám dlouho vydrží jako nová.

Doporučujeme vám se při výběru zaměřit také na velikost peněženky, do které by se vám měly ideálně vlézt bankovky i platební karty, a zároveň by neměl být problém peněženku uschovat v náprsní kapse saka, kabátu či na zadní straně kalhot. Prohlédněte si pánské peněženky, se kterými uděláte vždy perfektní dojem.

Doplňte váš outfit i o další kožené módní kousky

Nosíte oblek do práce nebo na společenské události? Pak se neobejdete bez koženého opasku. Podívejte se na elegantní opasky, které se hodí pro všechny příležitosti. Ale rozhodně byste neměli skončit jen u opasku.

Věděli jste, že například koženou aktovkou můžete ovlivnit vaše obchodní partnery při jednání? Odhalte její tajemství a přečtěte si, proč by aktovka měla být součástí vašeho pracovního outfitu.

S koženou aktovkou budete vypadat jako naprostý profesionál
S koženou aktovkou budete vypadat jako naprostý profesionál

Tip pro vás

Ženy si všímají detailů, jako je čistá obuv nebo právě elegantní peněženka. Otrhanou látkovou peněženkou byste mohl působit, že o sebe nedbáte. Kožená o vás poví přesný opak. Přečtěte si, jakým dalším oblečením a doplňky uděláte na rande dojem, aby vám žena neodolala.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.