Bandi radí

Pánské úzké kravaty – moderní retro vzhled

Pánské kravaty BANDI se zúženou šířkou jsou navrženy podle nejnovějších světových trendů. Slaví svůj návrat do pánských šatníků a staly se oblíbeným doplňkem mužů všech věkových kategorií, kteří vyznávají osobitý styl.

Slim úzká kravata vám dodá svěží mladistvý vzhled, ať už ji uvážete do práce nebo do společnosti. Podívejte se, jak ji můžete nosit a barevně kombinovat s pánskými košilemi.

Pánské úzké kravaty BANDI – pro váš stylový vzhled

Popis pánských kravat

Pánské úzké kravaty tzv. slim se vyznačují šířkou od 5 do 6 cm. Díky tomu je můžete vázat do malých jednoduchých kravatových uzlů. Takto uvázané nejlépe sedí v úzkých límcích košile. Tento druh kravat můžete vzít na jakoukoli pracovní a společenskou událost. Pro svůj vzhled s nádechem ležérnosti se staly oblíbeným doplňkem také k volnočasové módě

Při výrobě pánských kravat je zvolen prvotřídní materiál, který se zpracovává nejmodernější technologií. Jemný materiál z polyesteru dodává kravatám prestižní vzhled a praktické vlastnosti. Kravaty se nemačkají, jsou odolné proti opotřebení a snadno se čistí.

Podívejte se na široký výběr pánských slim kravat přímo z pohodlí Vašeho domova na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Moderní klasika

Díky zúžené šířce sluší slim kravatám jednobarevnost. Kravaty v matném provedení využijete k pánskému obleku například do práce i volnočasové módě. Například již klasickým trendem je černá matná slim kravata, která je univerzální pro každou příležitost. Na společenské události doporučujeme uvázat kravaty v pastelových barvách s leskem.

Příklad pánské úzké kravaty 1
Příklad pánské úzké kravaty 2
Příklad pánské úzké kravaty 3

Návrat retro vzorů

Pánské slim kravaty BANDI jsou také navrženy v mnoha barevných vzorech, které jednoduše sladíte s košilí. Diagonální a svislé pruhy, károvaní nebo jemná textura kopírují retro trendy, které jsou nyní velmi oblíbené. Skvěle doplní každý váš outfit do práce, do společnosti i ve volném čase.

Příklad pánské úzké kravaty 4
Příklad pánské úzké kravaty 5
Příklad pánské úzké kravaty 6

Jednoduchý trik

Chcete vyzdvihnout svůj osobitý styl a vyniknou mezi ostatními? Vyzkoušejte vložit kapesníček do náprsní kapsy vašeho saka. Tento pánský doplněk efektivně oživí váš outfit do práce i na společenské události. Podívejte se na široký výběr pánských kapesníčků BANDI v různých vzorech a barvách.

Rada pro vás

Aby byla kravat tou pravou ozdobou vašeho outfitu, musí vám perfektně sedět košile. Plandavou nebo těsnou košili nezachrání ani dokonalá kravata. Podívejte se, jak vybrat správný střih košile přesně na Vaši postavu.

Mohlo by vás zajímat