Bandi radí

Pánské vlněné kravaty BANDI – výjimečný doplněk pro výjimečné muže

I ve světě kravat se najdou takzvané umělecké kousky. Mezi ně patří exkluzivní vlněné kravaty, které jsou jedinečné svou strukturou látky. Originální pánské vlněné kravaty BANDI dokonale oživí váš elegantní vzhled v zaměstnání i ve volném čase.

Doporučujeme je nosit k obleku, volnočasovému saku nebo jen jako doplněk vaší oblíbené košile. Při každé příležitosti dodají vašemu outfitu na osobitosti. Budete vypadat stylově a své okolí rozhodně zaujmete.

Vlněné kravaty – do práce, společnosti i pro váš volný čas

Jedinečná struktura látky

Díky jedinečné struktuře látky působí vlněné kravaty elegantním a zároveň ležérnějším dojmem. Proto se skvěle hodí do práce, stejně jako do kavárny, na procházku městem nebo na posezení s přáteli. Pokud se rádi oblékáte podle nejnovějších módních trendů, neměly by vlněné kravaty chybět ve vašem šatníku.

Fialová vlněná kravata LIBERO
Šedá vlněná kravata LIBERO
Modrá vlněná kravata LIBERO

Stylový design a barvy

Vybírat můžete z široké nabídky stylových kravat různých barev a vzorů. Zvolte například kravatu v barvě bordó, tyrkysové, šedé či tmavě modré přesně podle vašeho vkusu. Každá z nich je zdobená diagonálními pruhy či vzorem rybí kosti.

Mezi vlněnými kravatami BANDI si vyberou muži vyznávající elegantní klasiku i muži preferující moderní styl. Kravaty z této nové kolekce jsou totiž ušité v klasickém širokém střihu i v moderním úzkém střihu SLIM. Exkluzivní materiál ze 100% vlny zaručuje, že vám kravata vydrží dlouho jako nová.

Zaujaly vás kravaty na snímcích? Podívejte se na kompletní nabídku pánských vlněných kravat v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde si jistě vyberete kravatu vašich snů. Pokud si chcete prohlédnout kravaty zblízka, doporučujeme vám navštívit nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat