Bandi radí

S jakou kravatou uděláte dojem profesionála v práci i na obchodním jednání

Pokud v práci dodržujete dress code a nosíte oblek, bez kravaty se neobejdete. A to, ať už vás čeká den v kanceláři mezi kolegy, pracovní porada nebo důležité obchodní jednání. Pro každou pracovní příležitost se však nemusí hodit stejná kravata. Přečtěte si, jakou kravatu vybrat, abyste vždy udělali ten správný dojem.

Správně zvolená kravata doladí váš outfit k dokonalosti

Z jakých kravat můžete vybírat

Do práce rozhodně volte matné kravaty, to je základ. S lesklou kravatou byste v práci působili příliš okázale a mohli byste zbytečně provokovat nadřízené nebo potenciální obchodní partnery. Dále můžete vybírat z kravat s klasickou šířkou, na které snadno uvážete i větší uzly nebo módní zúženou SLIM kravatu, ve které budete oblečeni ve stylu nejnovější módních trendů.

Jakou kravatu zvolit do kanceláře?

V pracovním kolektivu v kanceláři uděláte perfektní dojem s matnou kravatou jakékoli barvy. Vyhněte se akorát pestrým barvám, ve kterých vyniknete na společenských událostech, ale do práce se příliš nehodí. V zimním období volte tmavé barvy, v létě naopak světlejší odstíny. Pro pracovní prostředí jsou typické kravaty s diagonálními pruhy. Skvěle se hodí také kravaty s károvaným, kostičkovaným nebo decentním geometrickým vzorem.

Do kanceláře se perfektně hodí kravaty se vzorem

Jaká se hodí zase na obchodní jednání?

Čeká vás obchodní jednání s novým klientem? Pak vám doporučujeme si uvázat matnou červenou kravatu v tmavším odstínu. Tuto barvu nosí sebevědomí muži a na obchodního partnera zapůsobíte jako profesionál, který své práci rozumí. Tím si získáte jeho důvěru. A pokud v něm vyvoláte pocit důvěry, rád s vámi bude spolupracovat, protože důvěra je základem pro spolupráci.

V červené kravatě budete na obchodním jednání působit jako sebevědomý profesionál

Pořiďte si kravatu do práce z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz. Pokud si ji chcete vyzkoušet i s košilí a dalším oblečením, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem kravaty tak, abyste byli o krok blíže k úspěchu v práci. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Pokud chcete mít jistotu, že vám bude kravata vždy držet na správném místě, pořiďte si kravatovou sponu. Prohlédněte si kravatové spony BANDI, které ještě přidají vašemu vzhledu na osobitosti.

Mohlo by vás zajímat