Doplňky

Dárkový šek BANDI ocení i ti nejnáročnější

Hledáte vhodný dárek pro muže a chcete mít jistotu, že vyberete správně? Pak vám doporučujeme věnovat dárkový poukaz na nákup společenské i volnočasové módy značky BANDI, který potěší i ty nejnáročnější.

Dárkový šek na nákup oblečení BANDI ocení každý muž
Dárkový šek na nákup oblečení BANDI ocení každý muž

Praktický dárek pro každého muže

Dárkový šek ocení opravdu každý. Manžel, přítel, táta i bratr. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako pozornost pro obchodního partnera, s dárkovým šekem BANDI nemůžete šlápnout vedle. Muž si za něj pořídí oblečení, obuv a doplňky přesně podle svého vkusu.

Na výběr máte šeky v hodnotě 500 Kč, 1.000 Kč, 3.000 Kč, 5.000 Kč, 7.000 Kč a 10.000 Kč. Součástí dárkového šeku je navíc luxusní černá obálka, díky které působí velmi efektně.

Dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč
Dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč
Luxusní dárkový šek s obálkou
Luxusní dárkový šek s obálkou

Jak dárkový šek uplatnit?

Šek funguje jako klasická bankovka, takže jej lze uplatnit na nákup nového i akčního zboží. Při nákupu v prodejně stačí předložit dárkový šek odbornému poradci u pokladny. Platnost dárkového šeku je 3 měsíce od zakoupení. Pozor, nelze jej uplatnit v e-shopu a nevztahuje se na něj AKCE 3+1 zdarma.

Dárkové šeky pořídíte v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v kterékoli značkové prodejně BANDI. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Tip pro vás

Darujete raději konkrétní věc? Inspirujte se zaručenými tipy na dokonalé dárky pro muže, které udělají radost.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.