Doplňky

Obal na oblek BANDI z netkané textilie

Ochrání vaše oblečení ve skříni i na cestách

Obal na pánský oblek je nedílnou součástí šatníku každého muže. Ať už vám oblek visí ve skříni nebo jej často převážíte na cestách, vždy byste jej měli mít v obalu. Díky němu vám totiž oblek vydrží mnohem déle jako nový. Univerzální ochranu vašeho oblečení představuje obal BANDI. Přečtěte si, proč je vhodné tento jedinečný obal na oblek mít.

Univerzální obal na oblek BANDI – dokonale chrání vaše oblečení ve skříni i na cestách

Pevný materiál a praktická barva

Obal je vyroben z netkané textilie, která je prodyšná. Díky tomu oblek dýchá, nezatuchá a nezapařuje se. Zároveň je tento materiál dostatečně pevný, a tak zamezí poškození saka i kalhot obleku. Návrháři od BANDI vybrali na obal černou barvu především kvůli praktičnosti. Když se obal zašpiní, není to tolik vidět jako na světlých barvách.

Značkový obal na oblek BANDI
Značkový obal na oblek BANDI
Značkový obal na oblek BANDI

Snadné uložení oblečení

V horní části obalu je otvor na prostrčení háčku ramínka s oděvy a pro zavěšení na věšák. Po celé délce jedné strany je posuvný zip, který vám umožní snadno uložit oblečení do obalu. Pokud potřebujete převézt pánský oblek, je pro vás právě tento obal vhodným řešením ochrany proti ušpinění nebo poškození.

Cena obalu na oblek je 299 Kč a oceníte jeho všestranné využití.

Univerzální využití

Obal BANDI skvěle využijete nejen pro váš pánský oblek, ale také pro další oblečení, jako je kabát nebo i košile a kalhoty. Po složení napůl navíc můžete obal nosit stejně pohodlně jako nákupní tašku nebo cestovní zavazadlo. Praktický obal BANDI koupíte snadno z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos nebo také v kterékoli prodejně BANDI. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Co může být horšího, než se těšit na slavnostní událost a přivézt si na oslavu ušpiněné šaty? Proto obal doporučujeme také ženám pro ochranu šatů. Využijí jej nejen manažerky, ale i nevěsty, účastnice svateb nebo ženy, které se chystají na ples.

Mohlo by vás zajímat