Doplňky

Slavnostní pánské regaty

Hledáte mimořádně elegantní módní doplněk pro slavnostní události? Regata – honosná francouzská kravata s typickým strukturovaným uzlem vtiskne vašemu vzhledu opravdovou vznešenost. Díky klasickému designu s moderním nádechem a výběru noblesních barev modelů BANDI dokonale doladíte každý svůj outfit.

Pánská regata BANDI Martin 03
Výrazný outfit s regatou BANDI pro ženicha, který chce zapůsobit výjimečným vzhledem

Návrháři značky BANDI připravili regaty pro vaše maximální pohodlí s již předvázaným uzlem. Nemusíte se tak věnovat náročné přípravě, ani složitému vázání a ušetříte tím svůj drahocenný čas. Jednoduše regatu umístíte pod límec košile, zapnete vzadu na háček a můžete vyrazit do společnosti.

Osvěžující elegance na svatby

Moderní regata je oblíbeným doplňkem k obleku při honosných denních i večerních společenských příležitostech. Skvěle se hodí na svatby a plesy s kreativní koncepcí. Jako vysoce elegantní alternativa ke kravatám a tradičním motýlkům přidá vašemu outfitu hravou lehkost a originalitu.

Pánská regata BANDI Casio 02
Noblesní outfit pro ženicha s bílou regatou BANDI na tradiční a honosnou svatbu

Osvěžující módní prvek dokonale zvýrazní radostnou a slavnostní atmosféru svatby. Elegantnímu outfitu s oblekem a bílou košilí dodá nezaměnitelný půvab a osobitost. Ženichům doporučujeme vybírat regaty podle barvy šatů a doplňků nevěsty. Aby všem bylo na první pohled jasné, že patříte k sobě.

Originalita do večerní společnosti

Lehce okázalá regata je perfektní volbou doplňku pro muže, kteří chtějí vyniknout ve večerní společnosti. Do plesového outfitu vnese jiskru hravosti, přitom zachová jeho eleganci a formální ráz. Doporučujeme rafinované kombinace obleku a tmavé košile s regatou, nebo tradiční styling s bílou košilí v duchu klasické elegance.

Pánská regata BANDI Martim 03
Kreativní plesový outfit s regatou BANDI pro muže, kteří chtějí vyniknout

Jdete na ples a chcete zapůsobit na svou partnerku i okolí, ale nejste si jistí, jak na to? Přečtěte si, jak se na tuto slavnostní událost správně obléknout, abyste udělali perfektní dojem.

Krása v každém detailu

Navržená s mimořádnou pozorností k detailům nabízí kolekce pánských regat BANDI paletu decentních barev – pro snadné kombinování s ostatními kousky vašeho slavnostního oděvu. Jedinečný design v sobě s moderní jednoduchostí spojuje klasické honosné prvky, typické pro tento okázalý módní doplněk.

Pánská regata BANDI Martim 03
Detail materiálu a strukturovaného uzlu regaty BANDI

Luxusní vzhled

Unikátní nemačkavý materiál s jemným leskem dodává regatám luxusní charakter. Díky tomu si zachovávají svůj perfektní tvar, zaručí vám eleganci a bezchybný vzhled po celou dobu nošení. Součástí balení každého modelu je také kapesníček ve stejném designu, abyste mohli svůj outfit doladit do posledního detailu.

Tip pro vás

Pro mimořádnou eleganci doplňte svůj oblek s košilí a regatou o pánskou vestu. Umožní vám ve společnosti, mimo hlavní obřad, odložit sako a dopřát si větší pohodlí. Podívejte se na nabídku pánských vest BANDI, vyberte si barvu a střih podle vašich představ.


Prohlédněte si nabídku regat BANDI

Pořiďte si z kolekce přepychových regat BANDI tu pravou přesně pro vás a vaše slavnostní outfity. Objednat si ji můžete z pohodlí svého domova v e-shopu BandiVamos.cz. Nebo si přijďte svůj vybraný model vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI.


K regatám doporučujeme

Vyberte si ke svému slavnostnímu outfitu elegantní košili. Podívejte se na širokou nabídku nových modelů společenských košil BANDI i stylových kousků s akční slevou. Přijďte si je vyzkoušet do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI nebo objednejte na pár kliknutí v e-shopu BandiVamos.cz.


Nechte si poradit od odborníků

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a nad šálkem lahodné kávy nebo něčeho ostřejšího proberte s odbornými poradci svá přání. Ochotně vám pomohou vybrat ideální barvu a design regaty, poradí také, jak ji vhodně kombinovat s oblekem, košilí, vestou a všemi dalšími doplňky.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Mohlo by vás zajímat