Kariéra

Odborný poradce/stylista prodejny Pánské obleky BANDI

Jste milovníci módy a chtěli byste se stát profesionály v tomto oboru? Nebo jen hledáte práci, která by Vás naplňovala a byla všechno jen ne stereotyp a nuda? A pokud jste ještě k tomu cílevědomí a chcete se v profesním životě stále posouvat dopředu, pak čtěte dále.

Připravujeme novou luxusní prodejnu v Praze a hledáme šikovné kolegyně nebo kolegy na pozici Odborný poradce.

Jaká bude náplň Vaší práce:

Není prodavač, jako prodavač. V prodejnách Pánské obleky BANDI narazíte na skutečné odborné poradce. A co si pod tím vším představit? Odborný poradce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek. Jeho náplní práce a vlastně i radostí je poskytnout klientům příjemný servis třeba u kávy a pomoci jim s výběrem vhodného oblečení na jakoukoliv společenskou událost, např. svatby, plesy, maturity, či oblékat VIP osobnosti. Vzhledem k tomu, že nabízíme i široký sortiment volnočasové módy, má odborný poradce prostor popustit uzdu fantazii a klientům sestavit dokonalý outfit třeba do práce, na schůzku či pohovor. Každý den odborného poradce je jiný, takže stereotyp s námi určitě nezažijete.

Pozor:

Pozice není vhodná pro každého. Pokud neradi komunikujete s lidmi a nedokážete naslouchat druhým, pak u nás štěstí nenajdete.

Co by měl mít ideální kandidát:

  • středoškolské vzdělání/odborné vyučení s maturitou
  • vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost
  • komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi
  • bydliště v Praze a okolí výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Co můžete očekávat od zaměstnání u BANDI VAMOS a.s.?

  • atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na vašich zkušenostech a dovednostech (27 500 Kč – 41 000 Kč)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pouze denní směny (11,5 hodinové směny, krátký/dlouhý týden)
  • zaškolení zkušenými kolegy
  • dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • domácí a přátelskou atmosféru
  • nadstandardní pracovní zázemí
  • motivující a transparentní systém odměn a benefitů

A co se vám bude určitě líbit:

  • odpočinete si až s 5 dny dovolené navíc
  • sick days až 3 dny
  • příspěvek na stravné
  • Multisport karta
  • příspěvek na ošatné
  • jistě Vás potěší kvartální společenské akce všech zaměstnanců prodejny
  • za kvalitně odvedenou práci Vás rádi ohodnotíme prémiemi
  • můžete využít volné vstupy na různé sportovní či společenské události
  • příplatky za práci přesčas

Nástup možný k 1. 8. 2024

Třešničkou na dortu pro Vás může být skutečnost, že budete pracovat v nadstandardně zařízeném prostředí a také možnost kariérního růstu na jakoukoliv pozici ve společnosti. Nemáte zkušenosti s obdobnou pozicí? Nevadí, naučíme Vás orientovat se v prostředí pánské společenské módy a do všeho Vás zasvětíme. Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli mnohem více, neváhejte nám zaslat svůj životopis.