Kariéra

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Praha

Odborná poradkyně v prode...

Chcete, aby vás práce bavila a každé ráno jste se probouzeli s pocitem, že se do práce těšíte? Přesně to vám nabízí pozice Odborného poradce v prodejnách Pánské obleky BANDI. Pokud nehledáte obyčejnou a nezáživnou práci, čtěte dále.

Více info

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Plzeň

Odborná poradkyně v prode...

Chcete, aby vás práce bavila a každé ráno jste se probouzeli s pocitem, že se do práce těšíte? Přesně to vám nabízí pozice Odborného poradce v prodejnách Pánské obleky BANDI. Pokud nehledáte obyčejnou a nezáživnou práci, čtěte dále.

Více info

MANAŽER PRODEJNY Pánské obleky BANDI Ostrava

Odborný poradce Pánské ob...
Hledáte práci v oblasti módy a chcete být profesionálem v oboru? Máte skvělou příležitost stát se manažerem prodejny Pánské obleky BANDI v Ostravě.

Manažeři prodejen Pánské obleky BANDI patří k významným členům managementu BANDI VAMOS s.r.o. Podílí se na naplňování strategických cílů a rozvoji společnosti. Jejich hlavní pracovní náplní je zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, chod prodejny, plnění plánu tržeb a také za výkon a obsazení personálu. Jako nadřízení týmu odborných poradců jsou tím největším odborníkem a poradcem na pánskou společenskou módu. Aktivně se podílí na obchodní politice a lokálním marketingu. Zajišťují také aranžování výloh a výstavní expozice v prodejně.

Přečtěte si další důležité informace, abyste se dozvěděli více a mohli se o práci manažera prodejny v Ostravě ucházet.


Více info

COPYWRITER/BLOGER

BANDI VAMOS s.r.o.

Baví Vás psaní marketingových textů?

Není pro Vás blog sprostým slovem?

Už jste někdy slyšeli pojem SEO?

Víte, k čemu slouží klíčová slova?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, možná jste právě narazili na práci, která by Vás mohla opravdu bavit.

Jako copywriter/bloger budete především vymýšlet, tvořit, psát, mazat, přepisovat a zase psát. Téma? Pánská společenská móda. Konkrétní témata budete moct vyhledávat a navrhovat sami. Když se vám podaří najít vhodné téma, napíšete o něm skvělý text. Dostanete k dispozici několik blogů, kde budete mít možnost své články zveřejňovat. Navíc na ně povedou odkazy z dalších firemních webů a sociálních sítí. Vaše texty si přečtou tisíce lidí. Dává Vám taková práce smysl? Pokud ano, čtěte dál.

Zkušenosti ze školy s psaním slohovek a seminárek v tomto případě nestačí. Hledáme zkušeného copywritera/blogera, který umí propojit texty s marketingem a byznysem.

Zaujala Vás pozice? Zapojte se do prvního kola výběrového řízení hned teď:

Napište blogový článek pro společnost, která má e-shop na prodej ovoce. Majitel e-shopu potřebuje zvýšit prodej granátového jablka a chce tak učinit pomocí blogového článku. Ten má nenásilnou formou čtenářům podat informace, proč by právě toto ovoce nemělo chybět v jejich kuchyni. Téma článku zvolte takové, aby zaujalo potenciální zákazníky a motivovalo je ke koupi. Je jen na Vás, jak specifikujete H1 a zda použijete i H2. Při tvorbě článku pracujte s klíčovými slovy, která následně pod článkem vypište. Zdůvodněte, proč jste se rozhodli zrovna pro tato klíčová slova. Pod článek také napište Váš návrh na snippet.

Vypracované zadání nám spolu s Vaším životopisem zašlete na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

POZOR: V případě, že nezašlete zpracované zadání, nebudete do výběrového řízení zařazeni.

Co o pozici copywritera/blogera říkají naši kolegové copywriteři?

„Je to super kreativní práce.“

„Díky dobře zpracovaným kampaním máme přímý vliv na zisk společnosti.“

„Články a příspěvky čtou denně tisíce lidí. Je to skvělý pocit nedělat práci do šuplíku.“


PROFESIONÁLNÍ GRAFIK

Kolegyně z grafického odd...
Nebaví Tě žít v nejistotě. Měsíc co měsíc čekat, jestli budeš mít dostatek zakázek a projektů. Chceš se věnovat grafice s čistou hlavou a mít prostor se v oboru rozvíjet? Pak čti dále, máme pro Tebe exkluzivní pracovní nabídku profesionálního grafika. 

Tým grafiků společnosti BANDI VAMOS s.r.o. vytváří grafiku napříč celou společností: propagační materiály, obalové materiály, web design. Věnují se prezentaci produktů společnosti, včetně focení.

K práci musí ovládat aplikace Creative Cloud: Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Bridge CC, Adobe Acrobat.


Více info

NÁKUPČÍ pro módní značku Pánské obleky BANDI

Zaměstnanci nákupního odd...

Hledáte práci ve světě módy a chcete se stát profesionálem v oboru?  Nyní máte jedinečnou příležitost. Můžete se přidat k  týmu nákupčích módní značky Pánské obleky BANDI v Ostravě, který právě rozšiřujeme.

Hlavní náplní práce nákupčích je vyjednávání. Výběr a kontrola dodavatelů. Zabezpečení nejlepší ceny a kvality dodaného zboží. Související komunikace v anglickém jazyce je na denní bázi.   Dále tvorba objednávek a zodpovědnost za včasnost a správnost dodávky zboží. Řeší také reklamace.

Atraktivní a oblíbenou součástí práce jsou služební cesty a návštěvy veletrhů v zahraničí.


Přečtěte si další důležité informace, abyste se dozvěděli více a mohli se o práci nákupčího ucházet

Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...