Obleky

Pánský oblek BANDI Pescaro, Tailored Fit

Modrý oblek dnes odborníci na pánskou společenskou módu řadí k základním modelům moderního pánského šatníku. Má totiž stejné přednosti jako tradiční klasika v černé, nabízí však ještě něco navíc – svěží vzhled a kombinovatelnost s hnědou společenskou obuví. A právě takový je značkový modrý pánský oblek BANDI Pescaro, Tailored Fit.

Osvěžení šatníku moderního muže

V modrém, vlněném obleku BANDI Pescaro budete působit vždy svěžím dojmem. Nabízí vše, co dnešní muž s vysokými nároky očekává od moderního společenského obleku. Eleganci, špičkové zpracování a maximální komfort.

Pánský oblek BANDI Pescaro ve svěží kombinaci s košilí DILENIO Azzur, kapesníčkem GALLA 15 Mauve a kravatou GALLA 15 Mauve
Pánský oblek BANDI Pescaro ve svěží kombinaci s košilí Dilenio Azzur, kapesníčkem Galla 15 Mauve a kravatou Galla 15 Mauve

Přírodní složka látky s vysokým obsahem vlny zajišťuje prodyšnost a správnou cirkulaci tepla. Proto se v obleku budete cítit pohodlně i v horkém letním počasí. Oblíbený střih Tailored Fit doporučujeme na každodenní nošení mužům se štíhlejší a standardní postavou.

Udělejte skvělý dojem v práci i na svatbě

Pokud chcete v zaměstnání působit profesionálně, je pro vás pánský oblek BANDI Pescaro ta správná volba. Modrá barva je spojována s profesionalitou a člověk v modrém obleku působí solidně a důvěryhodně. Právě tyto vlastnosti očekávají vaši obchodní partneři.

TIP: Podívejte se na další nové modely modrých obleků do práce.

Elegantní svatební outfit vytvoříte kombinací obleku BANDI Pescaro s vestou Nicollo, košilí Bellori Bianco, kapesníčkem Galla 19 a motýlkem Slim Casio 24.

Elegantní modrá látka obleku se snadno kombinuje s dalšími prvky pánského oblečení. Proto oblek BANDI Pescaro, společně se správnou košilí a dalšími doplňky, využijete jako stylový outfit také na svatbu nebo jiné oslavné události konané během dne.

TIP: Kromě klasických obleků na svatbu připravili návrháři značky BANDI také výběr netradičních svatebních obleků pro ženicha.

V detailech je krása a dokonalost

Návrháři značky BANDI mysleli na všechno a oblek promýšleli k dokonalosti až do posledního detailu. Muži s vysokými nároky na propracovanost designu jistě ocení rafinované ozdobné knoflíčky zapínání a rukávů saka.

Pánský oblek BANDI Pescaro v netradiční kombinaci s košilí Bellori Bianco, motýlkem Galla 20 Polvere, kapešníčkem Galla 01 oživené o stylové pánské šle Exclusive 17.

Pánský oblek Pescaro má i své skryté přednosti, jako je například unikátní gumový lem v pase kalhot. Díky tomuto oku neviditelnému, ale praktickému detailu, zůstane vaše neposedná košile poslušně v kalhotách i když si vezmete stylové šle místo opasku.

Cena pánského obleku BANDI Pescaro je 14.299 Kč


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI, posaďte se do pohodlného křesla a vychutnejte si šálek lahodné kávy BANDI. O všechno další se postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem obleku, vhodné obuvi a všech doplňků.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat