Obuv

Pánské kotníkové ponožky BANDI – maximální pohodlí každý den

Pocení nohou je zcela přirozený jev. Někomu se potí více, jinému méně. Problém je, když cítíte zápach. Ten může být způsoben několika faktory. Jedním z nich může být také špatná volba ponožek. Proto pro vás návrháři od BANDI vytvořili speciální ponožky, které skvěle odvádí vlhkost a zabraňují nepříjemnému zápachu. Přečtěte si proč.

Pánské kotníkové ponožky BANDI – ideální volba pro volný čas a sport

Výjimečné vlastnosti ponožek

Bambusové vlákno dodává kotníkovým ponožkám prvotřídní vlastnosti, které neposkytne žádný jiný materiál. Ponožky perfektně odvádí vlhkost, což zabraňuje pocení nohou. Tímto chrání vaše chodidla od množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. Bambusové ponožky BANDI vám zajistí naprosté pohodlí a svěží pocit i během extrémní zátěže, například při sportu nebo celodenní chůzi.

Kotníkové ponožky jsou díky složení materiálu, 76 % bambusového vlákna, 21 % polyamidu a 3 % elastanu, jemné a velmi příjemné k pokožce. K maximálnímu komfortu přispívá také strečový pás na nártu, který se elasticky přizpůsobí vašemu chodidlu. Zároveň zabraňuje otlakům na noze.

Jak nosit kotníkové ponožky

Kotníkové ponožky jsou praktickým doplňkem do šatníku každého muže. Využijete je v teplém letním počasí do uzavřené volnočasové a sportovní obuvi. Zkrácenou délku ponožky oceníte například k pánským šortkám nebo bermudám, když nechcete, aby vám byly vidět ponožky z obuvi. Zvolte ponožky ve stejné barvě, jako máte obuv a lem ponožek decentně splyne s obuví.

Bílé kotníkové ponožky BANDI
Černé kotníkové ponožky BANDI
Šedé kotníkové ponožky BANDI

V jednom balení najdete hned tři páry. Vybrat si můžete kotníkové ponožky v bílé, šedé nebo černé barvě. V případě, že potřebujete více barev, jistě oceníte balení, kde naleznete tři páry a každý z jiné barvy.

Pánské bílé kotníkové ponožky – celé balení
Pánské šedé kotníkové ponožky – celé balení
Pánské černé kotníkové ponožky – celé balení

Kotníkové ponožky vybírejte v prodejnách Pánské obleky BANDI a také z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se, zda jsou na vás pánské ponožky BANDI ve vaší velikosti.

Víte, že…

Při nošení pánského obleku je třeba docílit opačného efektu, než při nošení pánských šortek nebo bermud. Je potřeba, aby vám lem ponožky nebyl vidět ani tehdy, když si ve společnosti vykasáte kalhoty a usednete. Proto se k pánskému obleku nosí ponožky s extra zvýšeným lemem. Ten zajistí právě to, že vám při žádné situaci není vidět holenní část nohy. Přesně tak, jak to vyžaduje společenská etiketa.

Dopřejte svým nohám maximální pohodlí, i když budete v situaci, která vyžaduje mít na sobě pánský oblek. Podívejte se na pánské ponožky s bambusovým vláknem, které jsou díky zvýšenému lemu vhodné do obleku.

Mohlo by vás zajímat