Partneři

Česká komedie Ostravak Ostravski – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Máte rádi komedie, u kterých se bavíte od začátku do konce? Podívejte se na ostravskou komedii, která si rozhodně nebere servítky. Premiéru měla 20. října 2016. Hlavním partnerem filmu je značka Pánské obleky BANDI.

Film Ostravak Ostravski – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Film Ostravak Ostravski – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Česká komedie byla vytvořena podle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka.

Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky. Dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé vlastně doopravdy je…

Režie: David Kočár

Hrají: Igor Chmela, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček, Michal Čapka

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.