Partneři

Důvěrný nepřítel – partnerem českého thrilleru je módní značka Pánské obleky BANDI

Máte rádi filmy s mrazivou, dechberoucí atmosférou? Pak si nenechte ujít nový český film od známého režiséra Karla Janáka, který má na svědomí oblíbené komedie Snowboarďáci a Rafťáci. Tentokrát se však pustil do zcela jiného žánru. Napínavý thriller s mysteriózní atmosférou vás nenechá ani chvilku klidnými. Partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI. Některé filmové postavy proto uvidíte v elegantním oblečení BANDI.

Zajímá vás, o čem snímek vypráví a kteří známí herci v něm excelují?

Partnerem filmu Důvěrný nepřítel je módní značka Pánské obleky BANDI

Originální námět a špičkové herecké obsazení

Nevšední příběh vypráví o mladém manželském páru. Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje na projektu takzvaného inteligentního domu, který se ovládá hlasem a stará se o maximální pohodlí a bezpečí svých majitelů. A tak se spolu se svou čerstvou manželkou, sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), nastěhují do jednoho z prototypů, aby vyzkoušeli jeho funkčnost na vlastní kůži. Co se z počátku zdálo jako splněný sen, se ale brzy promění téměř v noční můru.

K jedinečné atmosféře filmu přispívají ve svých rolích i další zajímavá herecká jména. Těšit se můžete například na Vladimíra Hajdu v roli Andrejova šéfa, Zuzanu Porubjakovou v roli Zuzaniny kamarádky nebo záhadného souseda v podání Ondřeje Malého.

Film měl v kinech premiéru na konci srpna roku 2018.

Podívejte se na oficiální trailer k filmu Důvěrný nepřítel

Mohlo by vás zajímat