Partneři

Kapitán Exner – nový český detektivní seriál

Jste fanoušky napínavých krimiseriálů? Milujete české detektivky a snažíte se vždy rozklíčovat i ten nejnáročnější případ? Pak si nový český krimiseriál ,,Kapitán Exner“ doslova zamilujete. Nová detektivní série strhujících případů je natočena podle předlohy literární legendy Václava Erbena.

Kapitána Exnera v seriálu obléká módní značka Pánské obleky BANDI.

Kapitán Exner – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Kapitán Exner – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Už znáte kapitána Exnera?

Titulní postavu seriálu ztvárnil známý český herec Michal Dlouhý. Představil se v roli elegantního gentlemana, který jezdí extra bourákem a případy řeší v exkluzivním obleku. Během vyšetřování okouzlí snad každou ženu, a to díky svému jedinečnému šarmu a vytříbenému stylu oblékání. Kapitánovu osudovou ženu ztvárnila slovensko-maďarská herecká ikona Vica Kerekeš.

Vždy elegantně oblečený kapitán Exner se vám představí v šesti nově zfilmovaných detektivkách. Za volantem jeho luxusního kabrioletu jezdí k těm nejzávažnějším a nejzáhadnějším zločinům. Své případy řeší pomocí silné intuice, shromažďováním jednoznačných důkazů a vcítěním se do pachatele, aby jej následně usvědčil.

Filmaři si dali záležet, aby postava kapitána Exnera byla skutečně věrohodná. Chtěli dokonale vystihnout správně a elegantně oblečeného muže, který si snadno získá pozornost žen. Proto oslovili opravdové profesionály v oboru – módní značku Pánské obleky BANDI. Návrháři od BANDI do posledního detailu navrhli a vystylizovali každý outfit kapitána Exnera. Správné oblečení z něj dělá opravdového elegána, který se ženám zkrátka líbí.

Toužíte i vy po odborných radách, abyste se oblékl správně a vypadal jako opravdový gentleman? Neváhejte a navštivte vaši nejbližší prodejnu módní značky Pánské obleky BANDI, kde se vám ZDARMA bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám vybrat to správné oblečení, ve kterém uděláte jedinečný dojem.

Podívejte se na aktuální nabídku elegantních pánských obleků BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.