Bandi » Partneři » Módní značka pánské obleky BANDI je partnerem nové české komedie Po čem muži touží

Partneři

Módní značka pánské obleky BANDI je partnerem nové české komedie Po čem muži touží

Známý český režisér Rudolf Havlík se pustil do natáčení zbrusu nové komedie s hvězdným obsazením. V hlavní roli příběhu scénáristky Radky Třeštíkové se představí herecké osobnosti jako Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a další. Povedený příběh plný humoru a nadsázky ztvárňuje věčné soupeření mužského a ženského světa. Módní značka Pánské obleky BANDI je partnerem filmu. Některé filmové postavy se tak představí v exkluzivním oblečení BANDI.

Chcete vědět blíže, o čem snímek vypráví, a zajímá vás, kdy měl premiéru?

Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI
Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Charismatické postavy a originální zápletka

Výjimečný příběh popisuje život rozvedeného cynika Karla Krále (Jiří Langmajer), který pracuje jako šéfredaktor časopisu pro muže. Charismatický typ, na kterého ženy letí. S ničím se nemazlí a vede nezávazný způsob života. Vzápětí dostane hned několik ran. Přijde o práci, bývalá manželka a dcera ho naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo v redakci je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka (Táňa Pauhofová).

Karel je na dně a společně s nejlepším kamarádem Čestmírem to vyřeší po chlapsku. Opije se a v dobrodružné noci si přeje býti ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně“.

Ráno se Karel probudí, ale už to není Karel. Díky noční alkoholické „jízdě“ a vědmě Zoltaně (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel, vlastně Karla, se musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale vymyslet i krycí příběh pro své náhlé zmizení. A hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Kde se bude natáčet a kdy se můžete těšit na premiéru?

Režisér zvolil pro natáčení filmu převážně pražské lokality a okolí Hlinska. Nový snímek Po čem muži touží byl uveden na filmová plátna českých kin 20. září 2018.

Podívejte se na exkluzivní fotografie z natáčení.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.