Partneři

Módní značka pánské obleky BANDI je partnerem nové české komedie Po čem muži touží

Známý český režisér Rudolf Havlík se pustil do natáčení zbrusu nové komedie s hvězdným obsazením. V hlavní roli příběhu scénáristky Radky Třeštíkové se představí herecké osobnosti jako Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a další. Povedený příběh plný humoru a nadsázky ztvárňuje věčné soupeření mužského a ženského světa. Módní značka Pánské obleky BANDI je partnerem filmu. Některé filmové postavy se tak představí v exkluzivním oblečení BANDI.

Chcete vědět blíže, o čem snímek vypráví, a zajímá vás, kdy měl premiéru?

Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI
Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Charismatické postavy a originální zápletka

Výjimečný příběh popisuje život rozvedeného cynika Karla Krále (Jiří Langmajer), který pracuje jako šéfredaktor časopisu pro muže. Charismatický typ, na kterého ženy letí. S ničím se nemazlí a vede nezávazný způsob života. Vzápětí dostane hned několik ran. Přijde o práci, bývalá manželka a dcera ho naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo v redakci je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka (Táňa Pauhofová).

Karel je na dně a společně s nejlepším kamarádem Čestmírem to vyřeší po chlapsku. Opije se a v dobrodružné noci si přeje býti ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně“.

Ráno se Karel probudí, ale už to není Karel. Díky noční alkoholické „jízdě“ a vědmě Zoltaně (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel, vlastně Karla, se musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale vymyslet i krycí příběh pro své náhlé zmizení. A hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Po čem muži touží – partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Kde se bude natáčet a kdy se můžete těšit na premiéru?

Režisér zvolil pro natáčení filmu převážně pražské lokality a okolí Hlinska. Nový snímek Po čem muži touží byl uveden na filmová plátna českých kin 20. září 2018.

Podívejte se na exkluzivní fotografie z natáčení.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.