Partneři

Muzzikanti – partnerem českého hudebního filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Užijte si český film Muzzikanti, který měl premiéru 2. 3. 2017. Jedná se o historicky první celovečerní film z Těšínského Slezska, který je nabitý hvězdnými jmény i krásnými písněmi.

Ve snímku uvidíte známé herce, jako jsou například Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Eva Vejmělková a mnoho dalších. Velkým tahákem je jistě jméno Jarek Nohavica, který ve filmu nejen zpívá, ale i hraje. Partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI.

Film Muzzikanti – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Těšínské Slezsko nebylo pro natáčení vybráno náhodou. Je to stále drsný, svérázný kraj, kde žijí pořádní chlapi a krásné ženy. Potkávají se zde tři hrdé národy, čemuž odpovídá i herecké obsazení. Rolí se ujali čeští, slovenští i polští herci, kteří vás budou bavit od začátku do konce. Na vzniku filmu se podíleli nejen skvělí herci, ale i skvělí hudebníci. Děj je protkán písněmi a vy uslyšíte skladby s folklórními kořeny až po čistě rockové. Vedle skvělého písničkáře Jarka Nohavici dostali příležitost i mladí talentovaní zpěváci. Jedním z nich je Pavel Callta, který pro film složil píseň OBLEKY.

Oficiální klip k písni Obleky

Oficiální trailer k filmu

Mohlo by vás zajímat