Partneři

Muzzikanti – partnerem českého hudebního filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Užijte si český film Muzzikanti, který měl premiéru 2. 3. 2017. Jedná se o historicky první celovečerní film z Těšínského Slezska, který je nabitý hvězdnými jmény i krásnými písněmi.

Ve snímku uvidíte známé herce, jako jsou například Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Eva Vejmělková a mnoho dalších. Velkým tahákem je jistě jméno Jarek Nohavica, který ve filmu nejen zpívá, ale i hraje. Partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI.

Film Muzzikanti – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Film Muzzikanti – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Těšínské Slezsko nebylo pro natáčení vybráno náhodou. Je to stále drsný, svérázný kraj, kde žijí pořádní chlapi a krásné ženy. Potkávají se zde tři hrdé národy, čemuž odpovídá i herecké obsazení. Rolí se ujali čeští, slovenští i polští herci, kteří vás budou bavit od začátku do konce.

Na vzniku filmu se podíleli nejen skvělí herci, ale i skvělí hudebníci. Děj je protkán písněmi a vy uslyšíte skladby s folklórními kořeny až po čistě rockové. Vedle skvělého písničkáře Jarka Nohavici dostali příležitost i mladí talentovaní zpěváci. Jedním z nich je Pavel Callta, který pro film složil píseň OBLEKY.

Oficiální klip k písni Obleky

Oficiální trailer k filmu

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.