Partneři

Premiéra letní vinařské komedie 3Bobule se rychle blíží


Hlavním partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Pamatujete si hlášku „opilý řidič, veselý vrah“? Pokud ano, jistě jste si vybavili film Bobule, který se poprvé promítal v roce 2008. Mimořádně úspěšná komedie má již jedno pokračování, a to z roku 2010. Nyní po deseti letech proběhne premiéra nového dílu, plného humoru, stejně jako ty předchozí. Zábavná letní komedie z vinařského prostředí bude uvedena na filmová plátna již 25. 6. 2020. Hlavním partnerem snímku 3Bobule je módní značka Pánské obleky BANDI.
Partnerem filmu 3Bobule je módní značka Pánské obleky BANDI (foto: Tomáš Vican, Vinná galerie, Totalfilm Media, Bioscop © 2019)

Hlavní hrdinové po deseti letech

Nejdůležitější představitelé jsou sice o deset let starší, ale zato mnohem zkušenější. Na co se ve filmu můžete těšit? Jednotlivé postavy se budou dále vyvíjet a zrát jako víno. Na konci hrdinové sundají růžové brýle z předchozích dílů a dospějí.

Hlavní hrdina je Kryštof Hádek, který ztvárňuje postavu Honzy. Herec získal již několik ocenění Český lev, a to za roli ve snímku Kobry a užovky a 3 sezóny v pekle. Dále můžete vidět Terezu Voříškovou, představující postavu Kláry, a Lukáše Langmajera jako Jirku. Film také vzdává hold Václavu Postráneckému, kterého uslyšíte prostřednictvím několika vět.

Kdo se na tomto filmu ještě podílí?

Scénář k 3Bobule napsal Matěj Podzimek a Tomáš Vávra. Tito scénáristé se podíleli například na úspěšném filmu Dukla nebo na populárním seriálu Ulice. Režisérem je Martin Kopp, který rovněž režíroval komedii Bajkeři či oblíbený seriál Ohnivé kuře. Hudbu skládal, několika Českými lvy oceněný, Jan P. Muchow.

Nemůžete se filmu dočkat? Zhlédněte video z natáčení vinařské komedie 3Bobule již dnes.

Podívejte se na oficiální trailer k filmu 3Bobule

Mohlo by vás zajímat