Partneři

Partnerem českého filmu STRAŠIDLA je značka Pánské obleky BANDI

Komediální příběh o strašidelné rodině hejkala Huga, která se nechce vystěhovat ze svého domu. Je přinucena adaptovat se do běžného života obyčejných smrtelníků, kteří umí pěkně zkomplikovat život. Partnerem komedie Zdeňka Trošky je módní značka Pánské obleky BANDI.

Můžete se těšit na známe herce, jako jsou například Petr Nárožný, Václav Postránecký, Tereza Kostková, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Vladimír Polívka a další známé postavy české kinematografie.

Film Strašidla – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Co se stane, když si rodina strašidel musí najít práci, začít platit nájem a chodit do školy?

Vystěhovat se, nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy! Tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou hejkala Huga, která bydlí ve starém domě na kraji maloměsta. Hejkal Hugo, čarodějka Patricie, čarodějka teta Žofie, vodník Bubla a víla Jitřenka. Ti se mají začlenit do světa lidí, začít pracovat, chodit do školy, a hlavně vydělávat peníze na nájem. Konec rodiny se zdá neodvratný, zejména poté, co Hugo přijde o hlas a jeho žena Patricie ho opustí a odletí za svojí první láskou upírem do Temešváru. Dům má být vyklizen, čemuž chtějí strašidla za každou cenu zabránit. Vydají se za úředníkem Patočkou, který má jejich případ na starosti a ten se nechá jejich prosbami oblomit a doporučí jim, co mají dělat. Vodník Bubla začne pracovat v prádelně paní Karolíny jako pomocná síla, Hugo se začlení do hereckého ansámblu a zkouší s nimi pohádku a víla Jitřenka se stane první primabalerínou. Vše vypadá jednoduše, ale bude to ovšem mnohem obtížnější, než by se mohlo zdát. Na celou rodinu čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa. Odvážné hrdiny čeká nelehký úkol za pomoci kouzel a magie. Jak se vypořádat se všemi nástrahami zemní říše, přelstít úředního šimla a udržet rodinu pohromadě?

Producent

Fénix film

Režie

Zdeněk Troška

Oficiální trailer filmu STRAŠIDLA

Mohlo by vás zajímat