Partneři

Zpěvák Janek Ledecký vyrazil na své každoroční Vánoční turné

Hlavním partnerem koncertní šňůry je módní značka Pánské obleky BANDI

Populární zpěvák a skladatel Janek Ledecký vyrazil se svou kapelou na každoroční Vánoční turné. Letos navštíví celkem 26 měst, kde ve vyprodaných sálech a divadlech zahraje řadu písní z oblíbené desky s názvem Sliby se maj plnit o Vánocích.  Určitě zazní také jeho největší hity jako Proklínám nebo Na ptáky jsme krátký. Letošní turné je však výjimečné i jedinečnou vizáží celé kapely.

Janek Ledecký v obleku módní značky Pánské obleky BANDI
Janek Ledecký v obleku módní značky Pánské obleky BANDI

Kdo se postaral o dokonale padnoucí outfity?

Janka Ledeckého s celou kapelou oblékli od hlavy až k patě v pražské prodejně Pánské obleky BANDI. O výběr vhodného a pohodlného oblečení se postaral profesionální tým odborných poradců. Stejně jako u všech zákazníků muselo oblečení sedět jako ušité na míru. Proto každý outfit pečlivě vystylizovali a pohlídali do posledního detailu.

Zpěvák si pro své turné zvolil elegantní oblek Bonati ve stylu nejnovějších módních trendů. Podívejte se, čím je tento oblek výjimečný.

Chcete se i vy obléknout správně a vypadat naprosto dokonale? Neváhejte a navštivte vaši nejbližší prodejnu módní značky Pánské obleky BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám vybrat to správné oblečení, ve kterém uděláte jedinečný dojem.

Prohlédněte si exkluzivní fotografie z Vánočního turné Janka Ledeckého a jeho kapely.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.