VIP klub

Jak získat věrnostní VIP kartu BANDI

VIP kartu v černé barvě se slevou 5 % získáte při nákupu nad 3.000 Kč v kterékoli prodejně Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Zároveň se tak stanete členem VIP klubu BANDI. Výhody VIP karty využijete při dalším nákupu.

Pokud jste student a prokážete se platným studijním průkazem, potvrzením o studiu nebo kartou ISIC, dostanete při nákupu nad 3.000 Kč speciální stříbrnou VIP kartu se slevou 10 %. Karta má omezenou platnost do měsíce, ve kterém vykonáte maturitní zkoušky. U studenta vysoké školy platí do 26 let věku včetně.

VIP karty BANDI
VIP karty BANDI

Po dosažení 150.000 věrnostních bodů automaticky obdržíte zlatou VIP kartu se slevou 15 %. Body získáte za každý nákup a sčítají se.

Pozor, podmínkou pro vydání VIP karty je vaše registrace u BANDI.

Pro uplatnění slevy v kterékoli značkové prodejně BANDI stačí při nákupu vždy předložit kartu odborným poradcům při placení u pokladny. V e-shopu se vám budou po přihlášení již automaticky zobrazovat ceny s vaší VIP slevou.

Podívejte se, jaké další jedinečné výhody s VIP kartou BANDI získáte.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.