Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio - kvalita pro každou příležitost

Pánský kabát BANDI, model...
AKCE Potřebujete opravdu kvalitní kabát, který vás zahřeje v mrazivých dnech? Dokonalou volbou je nově navržený pánský kabát BANDI, model tailored Sergio. Velice elegantní design černého kabátu s šedým melírem je doplněn o moderní detaily, které dotváří perfektní celkový dojem.

Oblékáte se rád elegantně za každých podmínek? Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio se vám bude hodit na každou příležitost v chladných měsících, a to po celý den. Využijete jej jak na každodenní nošení, tak na výjimečné události, jako je například ples, návštěva divadla nebo taneční.

Více info

Pánský kabát BANDI, model slim Alvito - pro muže vyžadující maximum

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský kabát Alvito z exkluzivní Premium Collection je vyštíhlený typ modelu od BANDI, který sleduje nejnovější trendy v pánské společenské módě. Díky špičkovému bavlněnému materiálu vás tento černý kabát opravdu zahřeje.

Návrháři od BANDI jej doporučují pro nošení k oblekům, protože svou délkou zakrývá sako. Je tedy ideální volbou pro manažery do zaměstnání, studenty do tanečních, hodí se na cestu do divadla nebo na ples. Můžete ho obléct také k riflím, jako volnočasovou módu.


Více info

Pánský kabát BANDI, model slim Bonn - pohodlný a stylový

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát slim Bonn přidá starším mužům na elegantním vzhledu a mladším na mužnosti. Délka pánského kabátu nad kolena vám perfektně zakryje sako. Proto jej doporučujeme nosit mužům do zaměstnání, do společnosti nebo na slavnostní události. Jednoduchost a ležérní styl modelu vám umožní praktické využití kabátu také pro volný čas. Například v kombinaci se svetrem a riflemi.

Pokud chcete vypadat skvěle a být i v mrazivých dnech v teple, je právě tento vlněný kabát v černé barvě pro vás vhodný.


Více info

Pánský kabát BANDI, model tailored Darello - kvalita na první pohled

Pánský kabát BANDI, model...
Chcete mít opravdu originální kabát nejvyšší kvality? Pak je pro vás ideální volbou nový kabát BANDI, model tailored Darello, z limitované edice MARTIN KRAUS. Velice elegantní design šedého kabátu je doplněn o moderní detaily, které decentně oživí váš vzhled. Je ušitý z prvotřídního vlněného materiálu a splňuje požadavky i velmi náročných mužů.

Díky prodloužené délce je kabát vhodný pro nošení k pánským oblekům. Proto jej doporučujeme do zaměstnání, do tanečních nebo na ples. Je ideální také pro běžné denní nošení ve volném čase místo bundy. Například k riflím.

Více info

Pánský plášť BANDI, model slim Ralf – limitovaná edice Tomáš Verner

Pánský plášť BANDI, model...
AKCE Potřebujete plášť, který si můžete obléct i k pánskému obleku i k riflím ve volném čase? Pak oceníte pánský plášť model Ralf z limitované edice, který je ideální i do chladnějšího počasí. 

Plášť se skvěle hodí k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a vy tak budete stále vypadat elegantně. Zároveň se neostýchejte vzít si jej i k riflím pro nošení ve volném čase.  Plášť v šedé barvě se stane nepostradatelnou součástí vašeho šatníku, vynosíte jej do zaměstnání i do společnosti.


Více info

Pánský plášť BANDI, model slim Oliver – ideální do podzimního počasí

Pánský plášť BANDI, model...
AKCE Exkluzivní černý plášť z limitované edice Tomáš Verner byl navržen do chladného a sychravého počasí. Návrháři od BANDI kladli důraz především na praktičnost a univerzálnost, aby plášť splnil požadavky každého muže.

Díky černé barvě vynosíte tento elegantní plášť na jakoukoli pracovní či společenskou událost nebo ve volném čase. Je vhodný k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a skvěle vypadá i k riflím. Vybírejte jen to nejlepší. 


Více info

Pánský kabát BANDI, model tailored Vasto - praktický pro všechny události

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský kabát BANDI, model tailored Vasto propojuje elegantní design a praktické prvky. Díky tomu získáte univerzální kabát, který vám zajistí stylový vzhled k obleku i k riflím. Proto jej doporučujeme do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase. 

Kabát z luxusní Premium Collection je navržen v oblíbeném rovném střihu z velmi kvalitního bavlněného materiálu. Pánský kabát Vasto vám zajistí pohodlí a zahřeje vás i v mrazivých zimních dnech.


Více info

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...