Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio – stylově i v chladných dnech

Martin Stránský - pánský ...
VÝPRODEJ Kvalitní kabát z limitované edice Martin Stránský vás skvěle zahřeje v chladných dnech. Tmavě modrý kabát z exkluzivního přírodního materiálu s obsahem kašmíru se výborně hodí k obleku, volnočasovému oblečení i riflím. Díky tomu jej skvěle využijete do zaměstnání, pro společenské události i ve volném čase.

Kabát je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto jej doporučujeme mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih vaši postavu perfektně vytvaruje a zvýrazní její mužné rysy. Díky prodloužené délce navíc kabát dokonale zakryje oblekové nebo volnočasové sako, takže budete vypadat opravdu skvěle.

Více info

Pánský kabát BANDI, model TAILORED Teodoro Nero – spolehlivě vás zahřeje v chladných dnech

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Luxusní kabát, který vás zahřeje i v těch nejchladnějších dnech. Pánský kabát BANDI, model TAILORED Teodoro Nero je tou správnou volbou pro muže, kteří mají vysoké nároky na kvalitu a pohodlí. Skvěle se hodí k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i džínům. Díky jeho elegantnímu vzhledu si jej můžete vzít do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase.

Kabát je ušitý ve střihu TAILORED, což znamená mírně vyštíhlený. To ocení jak muži se štíhlou a standardní postavou, tak muži s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Volnější střih kabátu vám zajistí větší volnost v pohybu. Pohodlně se vám pod něj vejde například sako či svetr. Zároveň pomůže opticky prodloužit a zeštíhlit vaši postavu.

Více info

Pánský kabát BANDI, model TAILORED Teodoro Grigio – i v chladných dnech můžete vypadat elegantně

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský kabát BANDI, model TAILORED Teodoro Grigio který vás zahřeje při cestě do zaměstnání, do divadla nebo při procházce městem. Díky univerzálnímu vzhledu se perfektně hodí k obleku, volnočasovým kalhotám i riflím. Skvěle jej využijete do práce, na společenské události i pro volný čas.

Mírně vyštíhlený střih TAILORED výborně padne jak mužům štíhlé a standardní postavy, tak pánům s větším objemem přes stehna, hruď nebo v pase. Kratší délka kabátu byla navržena tak, aby dokonale zakryla oblekové sako a zároveň lichotila mužské postavě. Díky zkrácené délce vás kabát opticky prodlouží, takže budete vypadat vyšší.


Více info

Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio - kvalita pro každou příležitost

Pánský kabát BANDI, model...
Potřebujete opravdu kvalitní kabát, který vás zahřeje v mrazivých dnech? Dokonalou volbou je nově navržený pánský kabát BANDI, model tailored Sergio. Velice elegantní design černého kabátu s šedým melírem je doplněn o moderní detaily, které dotváří perfektní celkový dojem.

Oblékáte se rád elegantně za každých podmínek? Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio se vám bude hodit na každou příležitost v chladných měsících, a to po celý den. Využijete jej jak na každodenní nošení, tak na výjimečné události, jako je například ples, návštěva divadla nebo taneční.

Více info

Pánský plášť BANDI, model slim Ralf – limitovaná edice Tomáš Verner

Pánský plášť BANDI, model...
Potřebujete plášť, který si můžete obléct i k pánskému obleku i k riflím ve volném čase? Pak oceníte pánský plášť model Ralf z limitované edice, který je ideální i do chladnějšího počasí. 

Plášť se skvěle hodí k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a vy tak budete stále vypadat elegantně. Zároveň se neostýchejte vzít si jej i k riflím pro nošení ve volném čase.  Plášť v šedé barvě se stane nepostradatelnou součástí vašeho šatníku, vynosíte jej do zaměstnání i do společnosti.


Více info

Pánský plášť BANDI, model slim Oliver – ideální do podzimního počasí

Pánský plášť BANDI, model...
Exkluzivní černý plášť z limitované edice Tomáš Verner byl navržen do chladného a sychravého počasí. Návrháři od BANDI kladli důraz především na praktičnost a univerzálnost, aby plášť splnil požadavky každého muže.

Díky černé barvě vynosíte tento elegantní plášť na jakoukoli pracovní či společenskou událost nebo ve volném čase. Je vhodný k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a skvěle vypadá i k riflím. Vybírejte jen to nejlepší. 


Více info

 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...