Aktuality

5 důvodů, proč by modrý oblek neměl chybět ve vašem šatníku

Patříte mezi muže, kteří volí vždy černý oblek, ať už do práce, na ples nebo na svatbu? Jistě. Jedná se o ověřenou klasiku. Černý oblek je nejen všestranný, ale navíc sluší každému. Věděli jste však, že stejné přednosti má i tmavě modrý oblek, který nabízí i další výhody? Přečtěte si 5 důvodů, proč by modrý oblek rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku.

1)     V modrém obleku budete působit svěžím dojmem. Váš vzhled přitom zůstane elegantní.

2)     Pokud hledáte všestranný oblek, který využijete pro jakoukoli příležitost, je pro vás dokonalou volbou tmavě modrý oblek. Pro události konané do 18. hodiny je vhodný i oblek světle modrý.

3)     Psychologie barev spojuje odstíny modré s profesionalitou, solidností a důvěryhodností. Proto se modrý oblek perfektně hodí také do práce.

Pánský oblek BANDI, model Ergano
Modrý oblek se perfektně hodí do práce

4)     K modrému obleku můžete volit černou i hnědou obuv. Jednoduše tak obměníte váš vzhled. V případě, že chodíte v obleku denně do práce, tuto možnost jistě uvítáte.

5)     Modrý oblek dokonale podtrhne váš moderní a stylový vzhled. Modrá barva je totiž nejen nadčasová, ale v současné době také velmi módní.

Podívejte se na elegantní modré obleky značky BANDI, které jsou navržené ve stylu nejnovějších módních trendů.

Mohlo by vás zajímat