AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

Ušetřete až tisíce korun za nové oblečení, obuv a doplňky BANDI

Chcete získat luxusní oblek, bavlněnou košili nebo kožený opasek zdarma? Navštivte svoji nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI a nakupte oblečení, obuv nebo doplňky v počtu čtyř kusů ze stejné kategorie. Každý nejdražší kus obdržíte zcela ZDARMA.

Při nákupu nového outfitu tak můžete ušetřit až tisíce korun.

Nejdražší oblek ze čtyř vybraných modelů můžete mít zdarma

Jak na to?

Pokud se chcete obléknout do práce nebo na společenskou událost, obvykle potřebujete pánský oblek, společenskou košili, kravatu, opasek a obuv. Když nakoupíte tento sortiment v počtu čtyř kusů od každého, bude vaše úspora vypadat následovně:

3 + 1 nejdražší zdarma

– u pánských obleků ušetříte až 15.999 Kč,
– u pánských košil ušetříte až 2.899 Kč,
– u pánských kravat a regat ušetříte až 1.359 Kč,
– u pánských opasků z býčí kůže ušetříte až 1.499 Kč,
– u pánské ručně šité obuvi z pravé kůže ušetříte až 4.399 Kč.

To znamená, že dohromady za nový outfit ušetříte až 26.155 Kč. Uspořenou částku samozřejmě můžete dále navyšovat o další tisíce korun, pokud budete vybírat další produkty z jiných kategorií.

Pozor! Akce platí jen do 31. 7. 2024.


Akci využijete také v e-shopu třeba pro nákup košil do práce a tu čtvrtou, nejdražší získáte zdarma. Podívejte se na širokou nabídku pánských košil. Nebo se oblékněte ve vaší značkové prodejně BANDI s přáteli či rodinnými příslušníky. Pokud si pořídíte například pánské obleky za 9.199 Kč, za 11.799 Kč, za 13.559 Kč a za 15.999 Kč, získáte ten nejdražší zcela ZDARMA a můžete se o uspořenou částku rozdělit.

Prohlédněte si značkové obleky BANDI, ve kterých uděláte perfektní dojem na společenských událostech i v práci.

Navíc vám všechny zakoupené pánské obleky upravíme na vaše míry tak, abyste v nich vypadali skvěle a udělali dojem. A také zcela ZDARMA.


Podmínky AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA

– Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.
– Akce 3 + 1 se nevztahuje na jednorázové výprodejové a sezónní akce a na zboží v outletu.
– Akce 3 + 1 nejdražší zdarma se vztahuje také na akční zboží a zboží ve výprodeji. Všechny čtyři vybrané produkty však musí být ve stejné slevě. Pokud si například vyberete zboží s označením VÝPRODEJ, musí být takto označeny všechny čtyři kusy.
– Pro uplatnění akce musíte vybírat čtyři kusy ze stejné kategorie zboží. Například čtyři obleky, čtyři smokingy, čtyři košile, čtyři opasky, čtyři kravaty.
– Akce je množstevně omezena. Lze ji uplatnit na daný druh zboží pouze jednou. Například nelze nakoupit osm košil a uplatnit akci na dvě nejdražší košile.
– Akční nabídka 3 + 1 zdarma neplatí pro velkoodběratele.
– S akcí se nesčítají další slevy. Nelze ji kombinovat s VIP kartou BANDI ani s dalšími slevami.
– Akci nelze uplatnit na zakoupení dárkových šeků.
– Akce platí jen do 31. 7. 2024.
– Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a také v e-shopu www.BandiVamos.cz.


Navštivte nejbližší prodejnu BANDI

Zaujala vás možnost získat kompletní outfit nebo jeho část zcela zdarma? Přijďte do nejbližší značkové prodejny BANDI a vyzkoušejte si vyhlédnutý pánský oblek, elegantní košile a stylové doplňky. Postará se o vás tým odborných poradců, kteří vám s výběrem outfitu a módních doplňků ochotně pomohou.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Ušetřete tisíce korun také v e-shopu

Využijte akci 3+1 nejdražší ZDARMA v e-shopu BandiVamos.cz, například pro nákup nových značkových košil, kabátů, svetrů, kravat nebo kožených doplňků. Vybírejte stylové kousky pánského šatníku z pohodlí vašeho domova a ušetřete nejen svůj čas, ale také až tisíce korun.

Elegantní značkové oblečení do společnosti a váš volný čas i s módními doplňky rádi doručíme až k vašim dveřím.