Aktuality

Oblékněte se do práce správně a získejte si větší respekt

Pokud chcete být v práci úspěšní, je důležité, aby vás lidé respektovali. A to jak v případě obchodních partnerů, tak i nadřízených nebo kolegů. Jestliže vás budou vnímat jako profesionála, který své práci rozumí, budete mít blíže například k uzavření obchodu nebo vyšším prémiím. I úředníkovi může k získání respektu v práci pomoci správná volba oblečení. Základem úspěchu je dokonalý oblek do zaměstnání a pak samozřejmě vaše znalosti a dovednosti.

Podívejte se na exkluzivní obleky z nové kolekce, které dokonale podtrhnou váš profesionální vzhled.

Získejte si v práci respekt
Získejte si v práci respekt

Tmavě modrá a tmavě šedá elegance

Obleky v tmavě modré nebo tmavě šedé barvě jsou do práce ideální volbou. Můžete je doplnit elegantní černou i oblíbenou hnědou obuví. Tmavé obleky navíc skvěle využijete i pro společenské události, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy jubileí.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano

Tmavě modrý vlněný oblek Belano skvěle oživí váš pracovní šatník. Jeho originální struktura je tvořená protkáváním nitek tmavší a světlejší modré barvy. Stylové detaily, jako jsou špičaté klopy, podtrhnou váš osobitý vzhled. Navíc v něm budete působit mužně a uděláte perfektní dojem. Mírně vyštíhlený střih obleku ocení muži se standardní postavou, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

Pánský oblek Belano doporučujeme do práce i na ples

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Grafin

Tmavě šedá žíhaná struktura látky perfektně oživí váš profesionální vzhled. Můžete si být jisti, že na úřadu, kde pracujete, vám oblek dodá na respektu. S moderním střihem obleku skvěle ladí zešikmené kapsy saka, které pomohou opticky zeštíhlit vaši postavu. Stylově působí i přidaná kapsička na pravé straně saka. Žíhanou tmavě šedou látku obleku efektně doplňuje exkluzivní fialová podšívka s ozdobným prošitím.

Pánský oblek TAILORED FIT Grafin

Decentní vzor dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti

Pokud si potrpíte na jedinečný vzhled, pořiďte si pánský oblek s decentním vzorem. Budete v něm vypadat elegantně a jemný vzor vám dodá na osobitosti. Vkusně se odlišíte od ostatních kolegů a uděláte perfektní dojem.

Tip pro vás

Věděli jste, že pro první obchodní jednání je důležité volit vždy bílou košili? V bílé košili budete na obchodního partnera podvědomě působit tak, že jste pořádní a čistotní. Pomůže vám to k tomu, aby vás i vaši firmu vnímal jako spolehlivou. Tím si zvýšíte šance na uzavření obchodu. Proč naopak není vhodné chodit do práce každý den v bílé košili, si přečtěte v článku Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch.

Podívejte se na elegantní košile BANDI, které jsou do práce ideální volbou.

Herec Martin Stránský v manažerském outfitu
Herec Martin Stránský v manažerském outfitu
Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.