Brands

Originální pánský parfém BANDI Aprimé for Men

Hledáte originální dárek pro muže, který jej mile překvapí a opravdu potěší? Pak je pro vás luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men ideální volbou.

Vůně parfému BANDI je přívalem nekonečné energie, živočišné síly i mužné jemnosti. Mistrovská kompozice vzácných vonných esencí zaujme již na první dojem hřejivými tóny santalového a cedrového dřeva, které se snoubí se smyslnou vanilkou a mohutným olivovníkem. Na mužském těle parfém pomalu rozkvete a rozvíjí svojí skrytou sílu a podmanivé kouzlo po celý dlouhý den.

Vůně, která učaruje

Parfém BANDI Aprimé for Men splní přání všech náročných mužů, kteří chtějí nejen doopravdy vonět. Jeho exotické esence znásobí přitažlivost a zdůrazní jedinečnou osobnost každého muže. Vůně parfému BANDI je symbolem sebevědomí, úspěchu a dokonalosti. Doporučujeme jak pro denní, tak večerní události. Do zaměstnání i do společnosti.

Pravý dárek pro muže – originální pánský parfém BANDI Aprimé For Men

Spojení prvotřídních ingrediencí a umění francouzských parfumérů

Zkušení francouzští parfuméři společně s módní značkou BANDI zvolili pro parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men netradiční složení a originální recepturu založenou na rafinované souhře protikladů. Vývoji jedinečné vůně věnovali hodně času a svého umu, aby parfém dokonale splnil všechna vaše očekávání.

Tajemná magie na celou noc

Chcete, aby vám muž voněl stejně svůdně a neodolatelně během romantické večeře, při sledování oblíbeného filmu i ráno po probuzení? Podmanivá a neodolatelná vůně parfému na jeho těle provoní celou noc a umocní zážitek z každé chvilky magického večera stráveného jen ve dvou.

Dárek pro něj je radostí pro vás

Obdarovaného muže potěší, když dostane parfém BANDI Aprimé for Men jako dárek, který může být i důkazem toho, jak moc vám na něm záleží. Originální vůně parfému ho jistě příjemně překvapí a poskytne mu možnost užívat si skvělý pocit energie a zdravého sebevědomí.

A proč parfém udělá radost také vám? S vůní pro muže darujete společnou budoucnost i minulost. Vůně jsou totiž odjakživa součástí našich vztahů. Mají zázračnou moc vyvolávat vzpomínky a vzbuzovat nové touhy.

Vůně parfémové vody BANDI Aprimé for Men je předurčena k tomu, aby vám připomínala krásné chvíle, které jste spolu zažili. A to kdykoliv, když ji jen lehce zaznamenáte.

Luxusní parfém BANDI Aprimé for Men

Originální vůně pro každou příležitost

Luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men vyniká svou nezaměnitelnou, lehce rozpoznatelnou vůní. Jejím základem je orientální santalové a cedrové dřevo spolu s olivovníkem a vanilkou, které dodávají parfému magickou exotičnost. Hravé tóny pelargonie, hřebíčku, mechu a jasmínu tvoří srdce vůně a umocňují její neopakovatelné kouzlo.

Výjimečná, příjemně podmanivá vůně se mužům skvěle hodí k dokonalému outfitu do zaměstnání i pro všechny společenské události. Doporučujeme používat na každé rande a romantický večer ve dvou.

Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč

Chcete svým dárkem udělat dvojnásobnou radost ?

Darujte muži Parfémovou sadu BANDI Aprimé for Men, kde je navíc ještě toaletní voda pro muže se stejnou, originální vůní. Parfémovou sadu dostanete při nákupu v luxusní dárkové krabičce BANDI. Ušetříte tím čas s jejím balením a budete mít jistotu, že muži věnujete dokonale zabalený dárek, který ho opravdu potěší.


Neváhejte a přijďte si originální parfémovou vodu Aprimé for Men vyzkoušet

Navštivte svoji nejbližší značkovou prodejnu BANDI, kde si parfém můžete v klidu otestovat a zakoupit. A než vám dárek naši odborní poradci připraví, vychutnejte si v pohodlí kožené sedačky šálek dobré kávy zdarma.

Pořiďte parfém jako dárek v e-shopu

Máte to do kamenné prodejny BANDI daleko? Nevadí. Nakupujte z pohodlí svého domova. Stačí pár kliknutí na www.BandiVamos.cz a luxusní parfémovou vodu BANDI Aprimé for Men budete mít za chvilku na stole.

Dokonalý dárek pro muže

Mohlo by vás zajímat