Brands

Originální pánský parfém BANDI Aprimé for Men – absolutní bestseller

Hledáte originální dárek pro muže, kterým jej zaručeně potěšíte? Pak je pro vás luxusní parfémová voda BANDI Aprimé for Men ideální volbou. V čem spočívá její kouzlo?

Exkluzivní parfémová voda BANDI Aprimé for Men si získává nevídanou přízeň mužů a žen

Spojení prvotřídních ingrediencí a umění francouzských parfumérů

Zkušení francouzští parfuméři společně s módní značkou Pánské obleky BANDI sáhli při vývoji této parfémové vody po netradičním složení a receptuře. Základem jedinečné mužné vůně je santalové a cedrové dřevo spolu s olivovníkem a vanilkou, které dodávají parfému exotičnost. Srdcem receptury jsou pelargonie, hřebíček, mech a jasmín, které umocňují jeho jedinečnost a originalitu. Tyto a další esence tvoří působivou harmonii vůní, která promění každého muže v dokonalého chlapa.

Parfémová voda, která opravdu voní

Parfémová voda BANDI Aprimé for Men není tuctovou vůní, kterých najdete na trhu tisíce. Má vyšší koncentraci vonných látek než toaletní vody. Při jejím použití bude muž opravdu vonět po celý den. Výjimečná a zároveň nevtíravá vůně se perfektně hodí do zaměstnání, pro společenské události nebo například na rande. Muž, který tuto parfémovou vodu vyzkouší, už od ní nebude chtít nikdy odejít.

Parfémovou vodu Aprimé for Men zakoupíte v elegantní černé krabičce. Ušetříte tím čas s jejím balením a budete mít jistotu, že muži věnujete dokonale zabalený dárek, který jistě ocení.

Rada pro vás

Neváhejte a pořiďte si originální parfémovou vodu Aprimé for Men již nyní a nakupte ji ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Máte to do kamenné prodejny BANDI daleko? Nevadí. Nakupujte z pohodlí domova. Stačí pár kliknutí na www.BandiVamos.cz a luxusní parfémovou vodu budete mít obratem doma. Radost tímto dárkem uděláte hned 2x. Muži, který bude vonět, i vám, kteří budete tuto exkluzivní vůni vnímat.

Parfém BANDI Aprimé for Men

Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč.

Původní cena: 1.490 Kč
Nová akční cena: 1.290 Kč
Ušetříte: 200 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023!

Mohlo by vás zajímat