Brands

Originální pánský parfém BANDI Aprimé for Men – absolutní bestseller

Exkluzivní parfém BANDI Aprimé for Men sklízí mimořádný úspěch. V čem spočívá podmanivost jeho originální vůně, díky které si získal nevídanou přízeň mužů i žen?

Hledáte originální dárek pro muže, kterým jej zaručeně potěšíte? Například u příležitosti oslavy jubilea, na Vánoce nebo na Valentýna? Pak je pro vás luxusní parfém BANDI Aprimé for Men ideální volbou. Navíc jej pořídíte v elegantní černé krabičce. Ušetříte tak čas s balením a budete mít jistotu, že věnujete dokonale zabalený dárek.

Parfém BANDI Aprimé for Men

Spojení prvotřídních ingrediencí a umění francouzských parfumérů

Základem parfémové vody BANDI jsou prvotřídní ingredience, které dohromady tvoří jedinečnou harmonii vůní. Tato dokonalá kompozice je výsledkem spolupráce BANDI s francouzskými parfuméry. Mužná vůně, plná svůdných esencí z exotických dřevin a koření, představuje originální vůni pro moderního muže.


Parfémová voda voní mnohem déle než toaletní voda

Parfémová voda BANDI Aprimé for Men má vyšší koncentraci vonných látek než běžná toaletní voda. Při jejím použití tak budete mít jistotu, že budete opravdu vonět po celý den. Výjimečná a zároveň nevtíravá vůně se perfektně hodí do zaměstnání, pro společenské události nebo například na rande. Uděláte s ní skvělý dojem v kteroukoli denní dobu.

Parfém BANDI Aprimé for Men

Tipy, jak při nákupu parfému ušetřit

Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč.

Původní cena: 1.490 Kč
Nová akční cena: 1.290 Kč
Ušetříte: 200 Kč


Pokud chcete při nákupu parfému ušetřit, využijte jeden z následujících tipů:

1. TIP Získejte SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč společně s TESTEREM. Ten obdržíte ZDARMA při nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Počet testerů je omezen, proto s nákupem neotálejte.

Při uplatnění slevového poukazu získáte parfém BANDI Aprimé for Men za 1.290 Kč. Ušetříte 200 Kč.

2. TIP Při nákupu parfému využijte slevový poukaz i svou VIP Club kartu BANDI a získejte navíc slevu až 15 %.

– VIP Card – sleva 5 % – výsledná cena parfému 1.216 Kč

– VIP Silver Card – sleva 10 % – výsledná cena parfému 1.141 Kč

– VIP Golden Card – sleva 15 % – výsledná cena parfému 1.067 Kč

Neváhejte a kupte si originální parfém od BANDI již nyní. Spolu s ním můžete pořídit ze stejné edice i exkluzivní vodu po holení. Tento set je dokonalým dárkem, který potěší každého muže. Využijte propagační slevy a nakupte parfém i vodu po holení BANDI Aprimé for Men za zvýhodněné ceny v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Mohlo by vás zajímat