Bandi radí

5 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouští v oblékání na ples

Chystáte se na ples? Vyvarujte se nejčastějších prohřešků v oblékání. Každý muž chce přece na plese vypadat jako elegán. Přečtěte si několik rad, díky kterým se vyhnete zbytečným trapasům a ples si dokonale užijete.

Noblesní černý kabát do společnosti
Na cestu na ples zvolte raději kabát než bundu

Chyba č. 1: Světlý oblek

Máte doma jen světlý oblek? Raději jej nechte ve skříni. Obleky světlých barev se na ples nehodí. Vynosíte je v létě.  Plesy se ale konají v zimním období, kdy je vhodné volit pouze tmavý oblek. Například černý, tmavě modrý nebo tmavě šedý. Tmavé barvy obleku zdůrazní vaši mužnost a přirozené charisma. Jak se správně obléknout na ples, abyste udělali perfektní dojem, vám poradí majitel značky BANDI Andrej Bandi Vámoš.

Pánský oblek BANDI Pontarelli, Slim Fit
Světlý oblek se na ples nehodí

Chyba č. 2: Košile s krátkým rukávem

Chcete si vzít na ples košili s krátkým rukávem, protože se bojíte, že vám bude horko? Ani tato volba není správná. Pod pánský oblek je vhodné nosit košile s dlouhým rukávem. Pokud byste měli pod oblekem košili s krátkým rukávem, mohlo by to působit tak, že máte sako po dědovi nebo starším bratrovi a je vám velké. Proto na ples volte jedině košile s dlouhým rukávem. Manžeta rukávu košile musí být v obleku vždy vidět.

5 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouští v oblékání na ples
Na ples vždy volte košili s dlouhým rukávem

Chyba č. 3: Košile s výrazným vzorem

Dalším častým prohřeškem je košile s výrazným vzorem. Tu si můžete vzít například do práce nebo na večírek s přáteli. Na večerní společenské události jsou vhodnější jednobarevné košile.  V plesové sezóně, která probíhá v zimě, můžete zvolit i košile tmavých barev. Například černou, tmavě modrou nebo bordó. Tyto barvy dělají muže zajímavým a ženám se líbí. Prohlédněte si širokou nabídku značkových košil BANDI na ples.

5 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouští v oblékání na ples
Vzorované košile nejsou tou pravou volbou pro ples

Chyba č. 4: Kravata s diagonálním vzorem

Věděli jste, že kravata se šikmými pruhy není vhodná na společenské události? Diagonální pruhy jsou vhodné pouze do zaměstnání. Pokud si ji vezmete na ples, mohli byste na okolí působit, že jste si odskočili z práce. Na ples doporučujeme vybírat z jednobarevných kravat, nejlépe v tmavých odstínech. Pokud ke kravatě vyberete také kapesníček do saka ve stejné nebo podobné barvě, dotáhnete váš vzhled k dokonalosti. Podívejte se, jaké kravaty se hodí na ples.

Pánský oblek BANDI Agnello
Kravata s diagonálním vzorem se hodí do zaměstnání

Chyba č. 5: Zimní obuv a mokasíny

Chystáte se na ples v zimních botách? To vám nedoporučujeme. Nepřipouští to společenská etiketa, ale hlavně to nevypadá dobře. Na ples si obujte pouze černou společenskou obuv, která bude mít šněrování. Pokud vás čeká formální ples, což je například Ples v Opeře, nebo jdete na společenskou událost s předepsaným dress codem Black Tie, měly by vaše boty být černé ve vysokém lesku. Podívejte se na koženou pánskou společenskou obuv BANDI. Koupíte ji i z pohodlí domova na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Na plese vynosíte společenskou obuv

Tip navíc

Stále si nejste jistí, jaký oblek na ples vybrat a jaké doplňky k němu zvolit? Nedělejte si starosti. Přijďte do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Profesionální tým odborníků vám s výběrem vhodného plesového outfitu rád poradí. V každé prodejně je vám k dispozici také profesionální krejčová, která vám v případě potřeby upraví oblek tak, abyste byli na ples připraveni a mohli si ho dokonale užít.

Mohlo by vás zajímat