Bandi radí

I v létě se můžete v obleku nebo saku cítit příjemně a pohodlně. Jak na to?

Vzít si na sebe oblek nebo sako v horkých letních dnech, je noční můrou mnoha mužů. Patříte i vy mezi ty, které děsí představa muset se obléknout v létě formálně? Ať už se chystáte do práce, na svatbu nebo jinou společenskou událost, můžete vypadat dokonale, a přitom se cítit příjemně. Přečtěte si několik tipů, jak to udělat.

I v létě můžete vypadat elegantně a cítit se pohodlně

Základem je správný výběr materiálu

Pro léto jsou ideální volbou materiály s podílem lnu, který je velmi prodyšný a poskytne vám maximální pohodlí. K příjemnému pocitu při nošení přispěje také to, když je oblek nebo sako jen částečně podšité a má navíc speciální podšívku s měďnatým vláknem.

Létu vládnou světlejší odstíny barev

Jak je známo, tmavé barvy ještě více přitahují sluneční paprsky a může vám tak být větší horko. I proto byste se neměli bát světlejších a výraznějších barev, jako je například modrá, světle modrá nebo světle šedá. Nejen, že se budete cítit skvěle, ale budete tak i vypadat.

Oblek Olivero z limitované kolekce – ideální na svatbu i do práce

Světle modrý oblek je jako dělaný pro ženicha na svatbu a stejně skvělý dojem v něm uděláte také v kanceláři. Exkluzivní materiál, který kombinuje prodyšný len i bavlnu, vám zajistí pohodlí v každé situaci. Součástí limitované kolekce je navíc i vesta, kterou vynosíte i samotnou s košilí a kalhotami. Celý outfit můžete sladit i doplňky, jako ke kravata nebo motýlek.

Pánský oblek Olivero – ve lněném obleku se budete vždy cítit pohodlně

Volnočasové sako Porpeto – elegance i ve volném čase

Věděli jste, že sako skvěle zkombinujete s volnočasovými kalhotami i džínami? V modrém saku s originální texturou a módními detaily zaujmete na večeři s přáteli a vynosíte ho také do práce, pokud vás nesvazuje striktní dress code. Svěží barva i částečné podšití z něj dělá ideální volbu pro letní dny. Pořídíte ho navíc ve dvou střizích, módním vyštíhleném i mírně vyštíhleném pro větší volnost při pohybu.

Pánské sako Porpeto – ideální volba pro volný čas i do práce

Kde se obléknete od hlavy až k patě?

Navštivte kteroukoli prodejnu BANDI, kde se vám bude věnovat profesionální tým odborných poradců. Ti vám poradí, v kterém oblečení uděláte ten nejlepší dojem v každé situaci. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Chcete si pořídit volnočasové sako nebo kalhoty? Prohlédněte si elegantní oblečení i z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos.

Tip pro vás

Chystáte se na svatbu? Přečtěte si, jaký je ideální outfit pro ženicha i svatebního hosta.

Mohlo by vás zajímat