Bandi radí

Jak nosit šátek nebo šálu? Podtrhněte váš osobitý vzhled

Mnoho mužů si obléká šálu či šátek až v těch nejtřeskutějších mrazech. Jedná se přitom o perfektní doplněk pro chladnější rána nebo večery během celého roku. Přečtěte si, s čím vším šálu a šátek zkombinovat, abyste vypadali dokonale.

Elegantní šála i šátek perfektně doplní váš outfit

Skvěle oživí nejen váš kabát

Když se řekne šála, skoro každý si ihned vybaví kombinaci s kabátem nebo bundou. Věděli jste však, že šátek nebo šálu vynosíte i k oblekovému nebo volnočasovému saku? Pokud je venku chladněji, ale není to ještě na kabát, tento doplněk vás udrží v teple a zároveň vám dodá na osobitosti.

Módní barvy a vzory

Šály jsou zpravidla určené do chladnějšího počasí, proto doporučujeme vybírat tmavší barvy, například tmavě modrou nebo bordó. U šátků jsou ideální volbou také světlejší barvy, které perfektně doplní i váš jarní nebo letní outfit. Nebojte se ani vzorů, jako je například moderní rybí kost nebo proužky, které podtrhnou váš módní vzhled.

Jak uvázat šátek nebo šálu?

Pokud se bojíte, že při vázání uděláte chybu, nezoufejte. Neexistuje žádný správný ani špatný způsob. Vše závisí na vašem vkusu. Šálu můžete jen lehce přehodit kolem krku a konce spustit podél klop kabátu. Pokud chcete mít krk ve větším teple, tak šátek nebo šálu obmotejte několikrát kolem krku. Vždy budete vypadat skvěle.

Vyberte si elegantní doplněk přesně pro vás

Prohlédněte si širokou nabídku pánských šál a šátků, které pořídíte i z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz. Chtěli byste si vše raději vyzkoušet v kombinaci s dalším oblečením? Pak navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s výběrem tak, abyste vypadali vždy perfektně. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Tip navíc

Chodíte v zimě v obleku na ples nebo do divadla? Přečtěte si, co byste si na něj měli obléknout, abyste byli v teple a zároveň vypadali elegantně.

Mohlo by vás zajímat