Bandi radí

Jak se obléknout k soudu?

Návštěva soudu nepatří mezi příjemné události, na které by se člověk těšil a chtěl se kvůli nim náležitě vymódit. Decentní oblečení by však mělo být základem, ať už se chystáte k soudu z jakéhokoli důvodu. Budete díky němu vypadat důvěryhodně. Myslete na to, že právě u soudu velice záleží na tom, jak budete působit. Co byste si tedy měli obléknout?

Oblékněte se k soudu tak, abyste vypadali důvěryhodně

Nepodceňujte význam obleku

Představte si, že před vámi stojí dva muži. Jeden z nich má na sobě tričko s otrhanými džínami a druhý přišel v elegantním obleku. Který z nich ve vás vzbudí důvěru a uvěříte snáze jeho slovům? Samozřejmě ten v obleku. Důvod je prostý. Stejně jako soudcův talár ve vás vzbudí respekt, oblek vzbudí dojem, že jste důvěryhodným člověkem. Doporučujeme volit tmavé odstíny, jako je černá, tmavě modrá nebo tmavě šedá. Jedná se o neutrální barvy, které se dokonale hodí pro soudní prostředí.

Čím oblek doplnit?

Pokud chcete působit jako čistotný muž, v jehož životě panuje pořádek, zvolte bílou košili. K té vyberte vhodnou kravatu v decentní barvě, jako je například modrá nebo černá. Vyvarujte se výrazných a křiklavých barev či vzorů. S těmi byste mohli zbytečně provokovat.

I obuv toho řekne o člověku hodně

Víte, že spousta lidí hodnotí druhé právě na základě obuvi? Samozřejmostí je, aby byla čistá a k obleku také kožená. Doporučujeme vám černé boty, které působí formálněji, a navíc je snadno sladíte se všemi barvami obleku. Prohlédněte si společenskou obuv, kterou vynosíte i na pracovní nebo společenské příležitosti.

Mějte jistotu, že budete oblečeni správně

Chcete se ujistit, že u soudu zapůsobíte tím správným dojmem? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců pomůže s výběrem oblečení od hlavy až k patě. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat