Bandi radí

Jak se obléknout na třídní sraz?

Setkání po letech se spolužáky je vždy zajímavou společenskou událostí. Čeká vás třídní sraz také? Někdo se na staré známé těší, jinému zas v hlavě vyvstanou vzpomínky na dětské popichování a posměšky. Ať už patříte do jakékoliv z těchto dvou skupin, rozhodně byste neměli podcenit jedno. Správný výběr oblečení.

Na neformální příležitosti se perfektně hodí i rolák
Na neformální příležitosti se perfektně hodí i rolák

Oděv zvolte podle místa konání

I když je třídní sraz neformální událostí, přesto respektujte určitá společenská pravidla. Především co se outfitu týče. Ten vybírejte podle toho, kdy a kde se sraz koná. Máte se sejít na pozdním obědě v příjemném restauračním salonku? Pak určitě sáhněte po pohodlné košili. Nemusíte však zůstávat u bílé klasiky. Pro neformální příležitosti se hodí košile s decentními vzory, které nepůsobí usedle, ale na eleganci vám neuberou. Prohlédněte si širokou paletu pánských košil, kterou BANDI nabízí. A k výběru klidně přizvěte i svou partnerku či přítelkyni.

Košili stačí doplnit vhodným volnočasovým sakem a žádný estetický přešlap vám nehrozí. Místo společenských kalhot bez obav vsaďte na džíny. Ty se na neformální příležitosti hodí nejlépe. Samozřejmě čisté a vyžehlené.

Chcete-li opravdu zazářit, sáhněte po netradičním doplňku. Třeba motýlku. V poslední době sice vévodí trendům ty dřevěné, ale pozornost si získáte i zdánlivě obyčejným kouskem. Vyberte si z naší nabídky pánských motýlků.

Takto raději ne

Zapátrejte v paměti. Určitě si vzpomenete na alespoň jednoho spolužáka, který se na jakoukoliv školní akci oblékl až komicky nevhodně. Neutrhněte si ostudu a vyhněte se všemu, co působí okázale a nabubřele. Lesklé šustivé obleky, výrazné kravaty a špičaté lakýrky nechte, prosím, doma. Je samozřejmé, že chcete na spolužáky po letech udělat dojem. Toho však nejlíp docílíte ležérní elegancí, nikoliv vzezřením mafiána z 90. let.

Tip pro vás

Chcete vypadat stylově i ve volném čase? Přečtěte si několik rad, jak se obléknout v casual stylu. Budete pak za gentlemana v každé situaci.

Mohlo by vás zajímat